Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Aktualności
8 LISTOPADA DNIEM ZDROWEGO ŚNIADANIA PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
wtorek, 20 listopada 2018 20:12

W dniach 14 -16 listopada klasy I – III organizowały Dzień Zdrowego Śniadania. Organizując śniadanie wychowawcy klas dali szanse uczniom, aby mogły wspólnie przygotować i zjeść najważniejszy posiłek dnia. Warto było zaangażować rodziców i poprosić ich o wsparcie. Dzieciaki miały frajdę nie tylko z dzielenia się z innymi, ale także spróbowania nowych smaków. Dowiedziały się również, co lubią na śniadanie inne dzieci i dlaczego właściwie śniadanie jest takie ważne. Wspólnie przygotowanie stołu i konsumowanie najważniejszego posiłku dnia to była świetna zabawa. Mniam, mniam ... .

Wychowawcy klas I - III

Dzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego ŚniadaniaDzień Zdrowego Śniadania

 
KOTYLION – KOKARDA NARODOWA PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
niedziela, 18 listopada 2018 21:20

W dniach poprzedzających uroczystość obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, w ramach projektu ,, Z kalendarza Niepodległej Polski realizowanego przy współpracy z NBP", odbyły się warsztaty plastyczne dla uczniów klas: I-III i oddziałów przedszkolnych. Podczas spotkania uczniowie wykonywali biało-czerwone kotyliony.

Poprawiony: wtorek, 20 listopada 2018 20:05
Więcej…
 
CZWARTOKLASIŚCI DLA NIEPODLEGŁEJ ... PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
niedziela, 18 listopada 2018 21:12

Wieczornica z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

"Jeszcze Polska nie umarła, kiedy my żyjemy. Co nam obca moc wydarła, szablą odbijemy. ...'

... roznosi się jak Polska długa i szeroka żołnierskie wyznanie wiary z 1797 roku. Listopad roku 2018 to szczególny czas dla każdego Polaka. Również dla uczniów klas 4a, 4b i 4c, ich rodziców i wychowawców stał się okazją do zjednoczenia w hołdzie dla NIEPODLEGŁEJ. Uczniowie oddali jej cześć recytując napisane przez siebie wiersze o tematyce patriotycznej, wspólnie śpiewaliśmy Rotę, Piechotę i Przybyli ułani. Mury naszej szkoły wypełniły się jeszcze dźwiękami lirycznego O mój rozmarynie, Tu wszędzie jest moja Ojczyzna i Rozkwitały pąki białych róż. Z dziecięcych serc wyrwało się jeszcze gromkie My pierwsza brygada i Żeby Polska była Polską.

Więcej…
 
Szkolne "Andrzejki" PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
niedziela, 18 listopada 2018 19:58

szkolne

Poprawiony: niedziela, 18 listopada 2018 20:02
 
„ Kto Ty jesteś – Polak mały” PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
niedziela, 18 listopada 2018 19:45

11 listopada 2018 roku obchodziliśmy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Przygotowania do obchodów rocznicy trwały cały rok. W szkole świętowaliśmy 9. 11 . 2018r , klasy młodsze rozpoczęły Hymnem o godz. 11.11 i wzięły udział w ogólnopolskiej akcji wspólnego śpiewania Hymnu. Następnie uczniowie klasy III a i III b przedstawiły montaż słowno- muzyczny pt. „ Kto Ty jesteś – Polak mały”. Najmłodsi uczniowie w wykonanych wierszach, pieśniach i tańcu pięknie podziękowali wszystkim walczącym o wolność Polski.

Poprawiony: niedziela, 18 listopada 2018 19:58
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 141