Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Osiągnięcia
Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych w roku szkolnym 2015/2016 PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
czwartek, 22 września 2016 18:21

Osiągniecia uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2015/2016

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce na szczeblu ogólnopolskim wojewódzkim

powiatowym

gminnym

międzyszkolnym

Imię i nazwisko opiekuna

1

Julia Bugdalska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego OLIMPUS

laureatka

p. mgr Barbara Siemieniec

2

Julia Bugdalska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS

V miejsce

p. mgr Justyna Kawacz- Piątek

 

3

Weronika Czyż

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego OLIMPUS

laureatka

p. mgr Barbara Siemieniec

 

4

Filip Rogala

Gminny Konkurs Ortograficzny

III miejsce

p.mgr Barbara Siemieniec

5

Weronika Czyż

Gminny Konkurs Ortograficzny

IV miejsce

p.mgr Barbara Siemieniec

6

Weronika Czyż

Ogólnopolski Test Ortograficzny

Laureat – tytuł Mistrza Ortografii 2015

p.mgr Barbara Siemieniec

7

Paulina Kopeć

Ogólnopolski Test Ortograficzny

Laureat – tytuł Mistrza Ortografii 2015

p.mgr Barbara Siemieniec

8

Weronika Czyż

Gminny Konkurs Mitologiczny

Laureatka

p.mgr Barbara Siemieniec

9

Monika Borecka

Gminny Konkurs Mitologiczny

Laureatka

p.mgr Barbara Siemieniec

10

Jakub Górniak

Gminny Konkurs Mitologiczny

Laureat

p.mgr Barbara Siemieniec

11

Jakub Górniak

Powiatowy Konkurs Mitologiczny

Laureat – IV miejsce

p.mgr Barbara Siemieniec

12

Weronika Czyż

Powiatowy Konkurs Mitologiczny

udział

p.mgr Barbara Siemieniec

 

13

Monika Borecka

Powiatowy Konkurs Mitologiczny

udział

p.mgr Barbara Siemieniec

14

Weronika Czyż

Międzyszkolny konkurs wiedzy o sławnych Polakach ,,Szukamy autorytetów”

I miejsce

p.mgr Barbara Siemieniec

15

Kinga Romanowska

Międzyszkolny konkurs wiedzy o sławnych Polakach ,,Szukamy autorytetów”

wyróżnienie

p.mgr Barbara Siemieniec

16

Paulina Kopeć

Jakub Nizioł

Filip Rogala

Kinga Romanowska

Weronika Czyż

Monika Bogdalska

XIII Wojewódzki Konkurs Humanistyczny – etap szkolny

udział

p.mgr Barbara Siemieniec

17

Monika Bogdalska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS

laureatka

p. mgr Justyna Kawacz- Piątek

18

Blanka Arabska

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

laureatka

p. mgr Elżbieta Żurek

19

Blanka Arabska

Ogólnopolska olimpiada OLIMPUSEK

V miejsce

p. mgr Elżbieta Żurek

20

Julia Dziurewicz

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

laureatka

p. mgr Elżbieta Żurek

21

Tymoteusz Panek

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

laureat

p. mgr Ewa Tarczyńska

22

Tymoteusz Panek

Ogólnopolska olimpiada OLIMPUSEK

VIII miejsce

p. mgr Ewa Tarczyńska

23

Piotr Skawski

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

laureat

p. mgr Ewa Tarczyńska

24

Piotr Skawski

Ogólnopolska olimpiada OLIMPUSEK

XV miejsce

p. mgr Ewa Tarczyńska

25

Tymoteusz Panek

Gminny konkurs gramatyczno-ortograficzny „Ortogramek”

I miejsce

p. mgr Ewa Tarczyńska

26

Piotr Skawski

Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego ' The Best'

I miejsce

p.mgrMałgorzata Górewicz

27

Amelia Paw

Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla dzieci z klas 0-III „Otwórzmy drzwi do fantazji"

I miejsce

p. mgr Ewa Tarczyńska

28

Piotr Skawski

Eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego: „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”.

III miejsce

p. mgr Ewa Tarczyńska

29

Tymoteusz Panek

Eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego: „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”.

wyróżnienie

p. mgr Ewa Tarczyńska

30

 

Tymoteusz Panek

XIII Międzyszkolny Konkurs Literacki dla klas I-III

 

wyróżnienie

p. mgr Ewa Tarczyńska

31

Natalia Kuś

 

 

Ogólnopolska olimpiada OLIMPUSEK

VIII miejsce

p. mgr Renata Wolańska

32

Natalia Kuś

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

laureatka

p. mgr Renata Wolańska

33

Natalia Durnaś

Ogólnopolska olimpiada OLIMPUSEK

XI miejsce

p. mgr Renata Wolańska

34

Natalia Durnaś

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

laureatka

p. mgr Renata Wolańska

35

Jakub Nowak

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

laureat

p. mgr Renata Wolańska

36

Oliwia Rączka

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

laureatka

p. mgr Renata Wolańska

37

Gabriela Majcher

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

laureatka

p. mgr Renata Wolańska

38

Zuzanna Kwiatkowska

Międzyszkolny Konkurs Literacki   Sz. Podst. nr 2
w Busku-Zdroju

I miejsce

p. mgr Renata Wolańska

39

Maja Sikora

XIII Mały Gminny Konkurs Recytatorski „Otwórzmy drzwi do fantazji”

Szk. Podst.
w Dobrowodzie

II miejsce
i zakwalifikowanie się do etapu powiatowego w BSCK

p. mgr Renata Wolańska

40

Zuzanna Kwiatkowska –

 

 

Gminny Konkurs Plastyczny
o Tematyce Ekologicznej „Polskie ptaki chronione”
Szk. Podst. nr 2 w Busku-Zdroju

I miejsce

p. mgr Renata Wolańska

41

Kaja Sztuk

 

 

Międzyszkolny Konkurs na ozdobę Choinkową

Szk. Podst. nr 2 w Busku-Zdroju

wyróżnienie

p. mgr Renata Wolańska

42

Wiktoria Drzazga

Ogólnopolska olimpiada OLIMPUSEK

VI miejsce

p. mgr Anna Francikiewicz

43

Wiktoria Drzazga

Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny
,,Mały Mistrz”

I miejsce
konkurs międzyszkolny

p.mgrAnna Francikiewicz

44

Maja Rogala

Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny
,,Mały Mistrz”

III miejsce
konkurs międzyszkolny

p.mgrAnna Francikiewicz

45

Wiktoria Drzazga

IV Powiatowy XV Konkurs Czytelniczy ,,Lampo – prawdziwy przyjaciel”

   II miejsce
konkurs powiatowy

p.mgrAnna Francikiewicz

46

Szymon Romanowski

 

Konkurs plastyczny

,,Polskie ptaki chronione

 

wyróżnienie

konkurs międzyszkolny

p.mgrAnna Francikiewicz

47

 

Julia Górniak

XIII Międzyszkolny Konkurs Literacki dla klas I-III

 

II miejsce

 

p.mgrJustyna Kasza

48

 

Oliwia Kowalska

Międzyszkolny Konkurs na Ozdobę Choinkową

 

II miejsce

p.mgrJustyna Kasza

49

 

Oliwia Kowalska

Powiatowy Konkurs Plastyczny pn.”Woda= Życie”

 

wyróżnienie

p.mgrJustyna Kasza

50

Natalia Prasałek

XIII Międzyszkolny Konkurs Literacki dla kl. I_III

udział

p. mgr Anna Głogowska

51

Aleksandra Malczyk

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

laureatka

p. mgr Anna Głogowska

52

Natalia Prasałek

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik

laureatka

p. mgr Anna Głogowska

53

Weronika Czyż

Monika Borecka

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie" Moje Ponidzie"

III miejsce

p. mgr Agnieszka Kowalska

54

Aleksandra Rej

Wojewódzki konkurs w 1050-lecie chrztu Polski

I miejsce

p.mgr Jacek Strzelecki

55

Paulina Kopeć

Powiatowy Konkurs Plastyczny pn.”Woda= Życie”

I miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

56

Weronika Czyż

Powiatowy Konkurs Plastyczny pn.”Woda= Życie”

II miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwasniewska

57

Amelia Tarnowska

Gminny konkurs plastyczno- ekologiczny

" Polskie ptaki chronione"

wyróżnienie

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

58

Hubert Durnaś

Magdalena Marzec

Wiktoria Szumilas

VI Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej

wyróżnienie

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

59

Karol Chrobot

Gminny Konkurs matematyczny " Mały Pitagoras"

IV miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

 

 Zawody sportowe

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce na szczeblu ogólnopolskim wojewódzkim   powiatowym,gminnym,międzyszkolnym

Imię i nazwisko opiekuna

1

Karol Chrobot

Gminne Biegi Przełajowe

VI miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

2

Drużyna S. P.

Mini- piłka nożna

III miejsce

p. mgr Waldemar Madej

p. mgr Radosław Sędzielewski

3

Drużyna S. P.

Turniej piłki halowej o puchar burmistrza

II miejsce

p. mgr Waldemar Madej

p. mgr Radosław Sędzielewski

4

Drużyna S. P.

Mini- mundial

VIII miejsce

p. mgr Waldemar Madej

p. mgr Radosław Sędzielewski

5

Drużyna S. P.

Turniej piłki nożnej w Siesławicach

I miejsce

p. mgr Waldemar Madej

p. mgr Radosław Sędzielewski

6

Drużyna S. P.

Turniej piłki nożnej w Szańcu

II miejsce

p. mgr Waldemar Madej

p. mgr Radosław Sędzielewski

7

Drużyna S. P.

Czwórbój lekkoatletyczny chłopców

I miejsce

p. mgr Waldemar Madej

p. mgr Radosław Sędzielewski

Poprawiony: czwartek, 22 września 2016 18:28
 
Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych w roku szkolnym 2014/15 PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce na szczeblu ogólnopolskim wojewódzkim

powiatowym

gminnym

Imię i nazwisko opiekuna

1.

Paweł Kwaśniewski

XII Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

laureat

p. mgr Barbara Siemieniec

2

Paweł Kwaśniewski

XII Wojewódzki Konkurs Matematyczno- Przyrodniczy

Tytuł finalisty

p. mgr Justyna Kawacz- Piątek

 

3

Paweł Kwaśniewski

II Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Tytuł finalisty

p. mgr Małgorzata Górewicz

4

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego OLIMPUS

III miejsce

p. mgr Barbara Siemieniec

5

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka   Angielskiego OLIMPUS

VII miejsce

p. mgr Małgorzata Górewicz

6

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody OLIMPUS

V miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

7

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej

” Agnieszka Osiecka 2014”

I miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

8

Paweł Kwaśniewski

Konkurs Plastyczny” Sport w wyobraźni dziecka”

II miejsce

p. mgr Beata Korczyńska

9

Weronika Czyż

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS

III miejsce

p. mgr Justyna Kawacz- Piątek

10

Weronika Czyż

Wojewódzki Konkurs Plastyczno- Literacki

II miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

11

Monika Bogdalska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS

II miejsce

p. mgr Justyna Kawacz- Piątek

12

Monika Borecka

Wojewódzki Konkurs Plastyczno- Literacki

I miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

13

Amelia Tarnowska

Wojewódzki Konkurs Plastyczno- Literacki

III miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

14

Laura Białowąs

Konkurs Plastyczny” Sport w wyobraźni dziecka”

II miejsce

p. mgr Beata Korczyńska

15

Grupa uczniów kl. IV

„ Pro Arte” język obcy w sztuce- konkurs powiatowy

wyróżnienie

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

16

Amelia Tarnowska

Powiatowy Konkurs ekologioczno- plastyczny” Czyste środowisko- najlepsze uzdrowisko”

wyróżnienie

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

17

Grupa uczniów” The Freuds”

Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej

wyróżnienie

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

18

grupa

„ Pro Arte” język obcy w sztuce- konkurs powiatowy

I miejsce

p. mgr Małgorzata Górewicz

19

Grupa kl. VI

Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej

wyróżnienie

p. mgr Małgorzata Górewicz

20

Grupa kl. II

Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej

wyróżnienie

p. mgr Małgorzata Górewicz

21

Szymon Kuś

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS

VII miejsce

p. mgr Justyna Kawacz- Piątek

22

Anna Zoch

XII Mały Powiatowy Konkurs Recytatorski „ Rodzina razem się trzyma”

wyróżnienie

p. mgr Renata Wolańska

 23

Anna Zoch

XII Mały Gminny Konkurs Recytatorski „ Rodzina razem się trzyma”

II miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 24

Magdalena Nowak

Gminny Konkurs Mitologiczny

laureat

p. mgr Barbara Siemieniec

 25

Magdalena Nowak

Powiatowy Konkurs Mitologiczny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 26

Magdalena Marzec

Gminny Konkurs Mitologiczny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 27

Dawid Tomczyk

Gminny Konkurs Mitologiczny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 28

Magdalena Nowak

Gminny Konkurs Ortograficzny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 29

Jakub Nizioł

Gminny Konkurs Ortograficzny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 30

Filip Rogala

Gminny Konkurs Ortograficzny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 31

Paulina Kopeć

Gminny Konkurs Ortograficzny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 32

Weronika Czyż

Powiatowy Konkurs Plastyczny” Bezpiecznie na wsi- zwierzaki to nie pluszaki”

III miejsce

p. mgr Marzena

Moczulska

 33

Weronika Czyż

Monika Borecka

 

XII Powiatowy Konkurs” Moje Ponidzie”

III miejsce

p. mgr Agnieszka Kowalska

 34

Mikołaj Przodo

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

I miejsce

p. mgr Elżbieta Żurek

 35

Kamil Burchan

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 36

Marcin Juszczyk

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 37

Blanka Arabska

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

II miejsce

p. mgr Elżbieta Żurek

 38

Julia Dziurewicz

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 39

Wiktoria Nowak

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 40

Amelia Sikorska

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 41

Ernest Opozda

Gminny Konkurs Recytatorski

I miejsce

p. mgr Elżbieta Żurek

 42

Blanka Arabska

Gminny Konkurs Literacki

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 43

Blanka Arabska

Gminne Biegi Przełajowe

IV miejsce

p. mgr Elżbieta Żurek

 44

Wiktor Sztorc

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

wyróżnienie

p. Anna Francikiewicz

 45

Michał Potakowski

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

wyróżnienie

p. Anna Francikiewicz

 46

Piotr Skawski

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

Nagroda książkowa

p. mgr Jadwiga Pasek

 47

Piotr Skawski

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny” Bezpiecznie na wsi- zwierzaki to nie pluszaki”

wyróżnienie

p. mgr Jadwiga Pasek

 48

Piotr Skawski

Ogólnopolska olimpiada „ Olimpusek” z j. angielskiego

XII miejsce

p. mgr Małgorzata Górewicz

 49

Tymoteusz Panek

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

Nagroda książkowa

p. mgr Jadwiga Pasek

 50

Amelia Paw

Mały Gminny Konkurs Recytatorski

I miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

 51

Karol Chrobot

Gminne Biegi Przełajowe

I miejsce

 

p. mgr Jadwiga Pasek

 52

Alicja Kańska

III Gminny Konkurs Plastyczny „ Święty Jan Paweł II- Nauczyciel”

wyróżnienie

p. mgr Jadwiga Pasek

 53

Amelia Paw

III Powiatowy Konkurs Czytelniczy „ Wiersze Marii Konopnickiej”

III miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

 54

Drużyna

kap. Szymon Boś

Turniej mini piłki nożnej

 

p. mgr Waldemar

Madej

 55

Drużyna

kap. Szymon Boś

Turniej piłki halowej

 

 

 56

Drużyna

kap. Aleksandra Rej

Badminton

 

p. mgr Waldemar

Madej

 57

Aleksandra Francuz

Biegi przełajowe

 

p. mgr Waldemar

Madej

 58

Monika Borecka

Biegi przełajowe

 

p. mgr Waldemar

Madej

 
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2013/2014 PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce na szczeblu ogólnopolskim wojewódzkim

powiatowym

gminnym

Imię i nazwisko opiekuna

1

Bartosz Borkowski

XI Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

laureat

p. mgr Barbara Siemieniec

 2

Bartosz Borkowski

Gminny Konkurs Ortograficzny

IV miejsce

p. mgr Barbara Siemieniec

 3

Bartosz Borkowski

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z     Przyrody „ Pingwin”

VII miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

 4

Marcin Borecki

Powiatowy Konkurs Mitologiczny

laureat

p. mgr Barbara Siemieniec

 5

Marcin Borecki

Gminny Konkurs Ortograficzny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 6

Marcin Borecki

Gminny Konkurs Mitologiczny

II miejsce

p. mgr Barbara Siemieniec

 7

Łukasz Pysiak

Gminny Konkurs Mitologiczny

III miejsce

p. mgr Barbara Siemieniec

 8

Łukasz Pysiak

Powiatowy Konkurs Mitologiczny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 9

Klaudia Mazur

Gminny Konkurs Mitologiczny

wyróżnienie

p. mgr Barbara Siemieniec

 10

Klaudia Mazur

Powiatowy Konkurs Mitologiczny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 11

Wiktoria Kaleta

Gminny Konkurs Ortograficzny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 12

Weronika Czyż

Wojewódzki Konkurs Plastyczny” Młode spojrzenie na Niepodległość”

III miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 13

Weronika Czyż

III Świętokrzyski Dzień Internetu

wyróżnienie

p. mgr Renata Wolańska

 14

Weronika Czyż

VI Wojewódzki Konkurs

„ Jan Paweł II- Patron Najgodniejszy”

III miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 15

Weronika Czyż

XI Międzyszkolny Konkurs Literacki” Baśnie H. CH. Andersena”

I miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 16

Weronika Czyż

XI Gminny Konkurs Recytatorski” Zwierzęta wokół nas”

I miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 17

Weronika Czyż

Powiatowy Konkurs Recytatorski” Zwierzęta wokół nas”

udział

p. mgr Renata Wolańska

18 

Weronika Czyż

Jakub Górniak

Gminny Konkurs z j. angielskiego

udział

p. mgr M. Górewicz

 19

Jakub Górniak

XII Gminno- Szkolny Konkurs Ekologiczny” Zmieniaj nawyki nie klimat”

 

II miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 20

Weronika Czyż

Monika Borecka

Oliwia Żmuda

Anna Zielińska

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny” Ziemia jest piękna dbaj o nią”

 

p. mgr Renata Wolańska

 21

Monika Borecka

VI Wojewódzki Konkurs

„ Jan Paweł II- Patron Najgodniejszy”

III miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 22

Aleksandra Chrobot

VI Wojewódzki Konkurs

„ Jan Paweł II- Patron Najgodniejszy”

III miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 23

Aleksandra Chrobot

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny” Mały Pitagoras”

wyróżnienie

p. mgr Renata Wolańska

 24

Aleksandra Chrobot

Monika Borecka

Sylwia Pawłowska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny” Św. Jan Paweł II

udział

p. mgr Renata Wolańska

 25

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej Jacek Cygan 2013

III miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

 26

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolski Test Ortograficzny

Mistrz ortografii

p. mgr Barbara Siemieniec

 27

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka   Angielskiego„ Pingwin”

VII miejsce

p. mgr Małgorzata Górewicz

 28

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z     Przyrody „ Pingwin”

IX miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewsk

 29

Tymoteusz Panek

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Wolny czas- bezpieczny czas”

I miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

 30

Tymoteusz Panek

XI Międzyszkolny Konkurs Literacki” Baśnie H. CH. Andersena”

I miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

 31

Amelia Paw

XI Gminny Konkurs Recytatorski” Zwierzęta wokół nas”

III miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

 32

8 uczniów z kl. I

Powiatowy Turniej Śpiewających Szóstek

II miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

 33

Jessica

Krzanowska

Gminny Konkurs Plastyczny” Moje Ponidzie”

wyróżnienie

p. mgr Anna Francikiewicz

 34

Julia Dziurewicz

Gminny Konkurs Plastyczny” Moje Ponidzie”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 35

Kamil Burchan

Gminny Konkurs Plastyczny” Moje Ponidzie”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 36

Amelia Sikorska

Gminny Konkurs Muzyczny” świat wokół nas. Przyroda i my”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 37

Marcin Juszczyk

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny” Bezpiecznie na wsi”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

38 

Julia Bugdalska

II Powiatowy i XIII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy” Ewa Szelburg-Zarębina i jej najmilsi”

I miejsce

p. mgr Marta Kiełb

 39

Amelia Woźniczka

XI Międzyszkolny Konkurs Literacki” Baśnie H. CH. Andersena”

III miejsce

p. mgr Marta Kiełb

 40

Kacper Bawół

XII Gminno- Szkolny Konkurs Ekologiczny” Zmieniaj nawyki nie klimat”

II miejsce

p. mgr Marta Kiełb

 41

Bartosz Borkowski

Łukasz Pysiak

XI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie” Moje Ponidzie”

 

p. mgr Agnieszka Kowalska

Lp.

Nazwa drużyny i jej skład(z zaznaczeniem kapitana drużyny)

Nazwa zawodów

Zajęte miejsce na szczeblu wojewódzkim bądź ogólnopolskim

Imię i nazwisko opiekuna

1

Łukasz Bogdalski

Świętokrzyska Liga Szkół Podstawowych w Badmintonie

II miejsce

p. mgr Waldemar Madej

2

drużyna

Turnieju mini piłki nożnej na szczeblu   miejsko-gminnym

III miejsce

p. mgr Waldemar Madej

3

drużyna

Biegi   przełajowe na szczeblu powiatu  

III miejsce

p. mgr Waldemar Madej

4

drużyna

Turniej piłki halowej w Kołaczkowicach o puchar burmistrza miasta i gminy Busko Zdrój

II miejsce

p. mgr Waldemar Madej

5

drużyna

Mini- mundial

V miejsce

p. mgr Waldemar Madej

 
Sukcesy naszych uczniów PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
sobota, 29 czerwca 2013 19:36

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach w konkursach przedmiotowych i przeglądach na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim i powiatowym  w roku szkolnym 2012/13.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcie

Opiekun

X Wojewódzki  Konkurs Humanistyczny

Bartosz Borkowski

Tytuł finalisty

p. mgr Barbara Siemieniec

Wojewódzki  Konkurs pn. „ Świeć przykładem”

Julia Maj

I miejsce

p. mgr Barbara Siemieniec

Ogólnopolski Test Ortograficzny

Gabriela Zawalska

laureat

p. mgr Barbara Siemieniec

Ogólnopolski Test Ortograficzny

Kinga Nowak

wyróżnienie

p. mgr Barbara Siemieniec

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka  Polskiego„ Pingwin”

Marcin Borecki

V miejsce

p. mgr Barbara Siemieniec

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka  Polskiego„ Pingwin”

Bartosz Borkowski

V miejsce

p. mgr Barbara Siemieniec

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka  Polskiego„ Pingwin”

Julia Maj

V miejsce

p. mgr Barbara Siemieniec

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka  Polskiego„ Pingwin”

Mikołaj Siepracki

I Xmiejsce

p. mgr Barbara Siemieniec

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z     Matematyki „ Pingwin”

Patrycja Wójcik

I miejsce

p. mgr Justyna Kawacz- Piątek

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z     Matematyki „ Pingwin”

Julia Maj

II miejsce

p. mgr Justyna Kawacz- Piątek

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z     Matematyki „ Pingwin”

Krystian Pałaczyński

III miejsce

p. mgr Justyna Kawacz- Piątek

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z     Matematyki „ Pingwin”

Kamila Sztefko

IV miejsce

p. mgr Justyna Kawacz- Piątek

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z     Przyrody „ Pingwin”

Paweł Kwaśniewski

III miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

Powiatowy Konkurs o regionie “ Moje Ponidzie”

Bartosz Borkowski

Łukasz Pysiak

III miejsce

p. mgr Agnieszka Kowalska

Powiatowy Konkurs Plastyczny” Bezpiecznie na wsi- powiedz stop upadkom”

Patrycja Kwapisz

wyróżnienie

p. mgr Marzena Moczulska

Powiatowy Konkurs Plastyczny”Wypadki w szkole I na wsi powodem niepełnosprawności”

Klaudia Mazur

II miejsce

p. mgr Marzena Moczulska

Powiatowy Konkurs Plastyczny”Wypadki w szkole I na wsi powodem niepełnosprawności

Weronika Czyż

I miejsce

p.mgr Renata Wolańska

Konkurs Plastyczny” Szymon Starkiewicz- Nasz Doktor Judym

Julia Maj

I miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

Powiatowy Ekologiczny Konkurs Plastyczny

Robert Szczykut

I miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

Powiatowy Konkurs Literacki” Skrzydłem Wiatru pisane”

Julia Maj

I miejsce

p. mgr Barbara Siemieniec

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Jakub Górniak

III miejsce

p. mgr Renata Wolańska

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Jakub Sikora

III miejsce

p. mgr Renata Wolańska

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Julia Boś

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Aleksandra Brzyska

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Monika Polak

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Filip Rogala

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

VII Miejski Festiwal Piosenki dla przedszkolaków” Duże marzenia małych dzieci”

Maja Cedzyńska

I miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

Najpiękniej jest za moim oknem- krajobrazy dzieciństwa”

Oskar Mazur

I miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

Konkurs plastyczny „ Eko-ludek”- III edycja

Oskar Mazur

Alicja Kańska

Szymon Prosianowski

udział

p. mgr Jadwiga Pasek

 
Osiągnięcia uczniów PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
poniedziałek, 11 lutego 2013 17:10

Osiągnięcia uczniów w I semestrze roku szkolnego 2012/2013

Udział uczniów klas I-III w konkursach, zawodach sportowych:

  • I miejsce Aleksandra Francuz w 33. Międzynarodowych Ulicznych Biegach Sylwestrowych w Szydłowie,

  • I miejsce Amelia Tarnowskiej w XXI Wyścigu Kolarskim im. Andrzeja Imosy w Solcu-Zdroju,

  • II miejsce Aleksandry Francuz w Ogólnopolskim Biegu Ulicznym IV Memoriale im. Krzysztofa Wolińskiego w Skarżysku-Kamiennej,

  • II miejsce Aleksandra Francuz w XI Międzynarodowym Biegu Zdrojowym,

  • II miejsce Aleksandra Francuz za współzawodnictwo sportowe w kategorii szkól podstawowych przyznane przez Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój,

  • udział Aleksandra Francuz w pierwszych mikołajkowych zawodach pływackich w Busku-Zdroju,

  • udział uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Psie troski”,

  • udział uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Jesienne duszki i leśne skrzaty”,

  • udział uczniów w ogólnopolskim przedsięwzięciu promującym zdrowe odżywianie „Śniadanie daje moc”,

  • I miejsce Weronika Czyż w Szkolnym Konkursie Literackim „Poezja w przyrodzie – przyroda w poezji”,

  • II miejsce Amelia Tarnowskiej w Szkolnym Konkursie Literackim „Poezja w przyrodzie – przyroda w poezji”,,

  • III miejsce Aleksandra Chrobot w Szkolnym Konkursie Literackim „Poezja w przyrodzie – przyroda w poezji”,

  • III miejsce Aleksandra Francuz w Szkolnym Konkursie Literackim „Poezja w przyrodzie – przyroda w poezji”,

  • II miejsce Weronika Czyż w Szkolnym Konkurs Plastyczny „Cudowne barwy Jesieni”,

  • II miejsce Amelia Tarnowskiej w Szkolnym Konkurs Plastyczny „Cudowne barwy Jesieni” ,

  • II miejsce Aleksandra Francuz w Szkolnym Konkurs Plastyczny „Cudowne barwy Jesieni”,

  • I miejsce Paulina Kopeć w Szkolnym Konkursie Literackim „Przyroda w poezji – poezja w przyrodzie” ,

  • II miejsce Monika Polak w Szkolnym Konkursie Literackim „Przyroda

w poezji – poezja w przyrodzie”,

  • I miejsce  Paulina Kopeć w Szkolnym Konkursie Plastycznego „Cudowne barwy jesieni”,

  • wyróżnienie Aleksandra Brzyska, Monika Polak, Wiktoria Szumilas, Sodo Maciej, Pycia Daria, Bugdalska Julia w Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w BSCK Busko – Zdrój 

Udział uczniów klas IV-VI w konkursach, zawodach sportowych:

  • Ogólnopolski Test Ortograficzny -Mistrzem Ortografii została Gabriela Zawalska z klasy VI, tytuł  Eksperta Ortografii uzyskała Kinga Nowak z klasy VI, III miejsce i dyplom uznania otrzymał  Paweł Kwaśniewski z klasy IV,

  • Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego -etap szkolny- brało udział 6 uczniów, Borkowski Bartosz z klasy V zakwalifikował się do etapu rejonowego

  • Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego -etap szkolny- w konkursie brało udział  10 uczniów,  uczniowie nie zakwalifikowali się do etapu rejonowego.

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2