OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2013/2014 Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce na szczeblu ogólnopolskim wojewódzkim

powiatowym

gminnym

Imię i nazwisko opiekuna

1

Bartosz Borkowski

XI Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

laureat

p. mgr Barbara Siemieniec

 2

Bartosz Borkowski

Gminny Konkurs Ortograficzny

IV miejsce

p. mgr Barbara Siemieniec

 3

Bartosz Borkowski

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z     Przyrody „ Pingwin”

VII miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

 4

Marcin Borecki

Powiatowy Konkurs Mitologiczny

laureat

p. mgr Barbara Siemieniec

 5

Marcin Borecki

Gminny Konkurs Ortograficzny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 6

Marcin Borecki

Gminny Konkurs Mitologiczny

II miejsce

p. mgr Barbara Siemieniec

 7

Łukasz Pysiak

Gminny Konkurs Mitologiczny

III miejsce

p. mgr Barbara Siemieniec

 8

Łukasz Pysiak

Powiatowy Konkurs Mitologiczny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 9

Klaudia Mazur

Gminny Konkurs Mitologiczny

wyróżnienie

p. mgr Barbara Siemieniec

 10

Klaudia Mazur

Powiatowy Konkurs Mitologiczny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 11

Wiktoria Kaleta

Gminny Konkurs Ortograficzny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 12

Weronika Czyż

Wojewódzki Konkurs Plastyczny” Młode spojrzenie na Niepodległość”

III miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 13

Weronika Czyż

III Świętokrzyski Dzień Internetu

wyróżnienie

p. mgr Renata Wolańska

 14

Weronika Czyż

VI Wojewódzki Konkurs

„ Jan Paweł II- Patron Najgodniejszy”

III miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 15

Weronika Czyż

XI Międzyszkolny Konkurs Literacki” Baśnie H. CH. Andersena”

I miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 16

Weronika Czyż

XI Gminny Konkurs Recytatorski” Zwierzęta wokół nas”

I miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 17

Weronika Czyż

Powiatowy Konkurs Recytatorski” Zwierzęta wokół nas”

udział

p. mgr Renata Wolańska

18 

Weronika Czyż

Jakub Górniak

Gminny Konkurs z j. angielskiego

udział

p. mgr M. Górewicz

 19

Jakub Górniak

XII Gminno- Szkolny Konkurs Ekologiczny” Zmieniaj nawyki nie klimat”

 

II miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 20

Weronika Czyż

Monika Borecka

Oliwia Żmuda

Anna Zielińska

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny” Ziemia jest piękna dbaj o nią”

 

p. mgr Renata Wolańska

 21

Monika Borecka

VI Wojewódzki Konkurs

„ Jan Paweł II- Patron Najgodniejszy”

III miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 22

Aleksandra Chrobot

VI Wojewódzki Konkurs

„ Jan Paweł II- Patron Najgodniejszy”

III miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 23

Aleksandra Chrobot

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny” Mały Pitagoras”

wyróżnienie

p. mgr Renata Wolańska

 24

Aleksandra Chrobot

Monika Borecka

Sylwia Pawłowska

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny” Św. Jan Paweł II

udział

p. mgr Renata Wolańska

 25

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej Jacek Cygan 2013

III miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

 26

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolski Test Ortograficzny

Mistrz ortografii

p. mgr Barbara Siemieniec

 27

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka   Angielskiego„ Pingwin”

VII miejsce

p. mgr Małgorzata Górewicz

 28

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z     Przyrody „ Pingwin”

IX miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewsk

 29

Tymoteusz Panek

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Wolny czas- bezpieczny czas”

I miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

 30

Tymoteusz Panek

XI Międzyszkolny Konkurs Literacki” Baśnie H. CH. Andersena”

I miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

 31

Amelia Paw

XI Gminny Konkurs Recytatorski” Zwierzęta wokół nas”

III miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

 32

8 uczniów z kl. I

Powiatowy Turniej Śpiewających Szóstek

II miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

 33

Jessica

Krzanowska

Gminny Konkurs Plastyczny” Moje Ponidzie”

wyróżnienie

p. mgr Anna Francikiewicz

 34

Julia Dziurewicz

Gminny Konkurs Plastyczny” Moje Ponidzie”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 35

Kamil Burchan

Gminny Konkurs Plastyczny” Moje Ponidzie”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 36

Amelia Sikorska

Gminny Konkurs Muzyczny” świat wokół nas. Przyroda i my”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 37

Marcin Juszczyk

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny” Bezpiecznie na wsi”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

38 

Julia Bugdalska

II Powiatowy i XIII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy” Ewa Szelburg-Zarębina i jej najmilsi”

I miejsce

p. mgr Marta Kiełb

 39

Amelia Woźniczka

XI Międzyszkolny Konkurs Literacki” Baśnie H. CH. Andersena”

III miejsce

p. mgr Marta Kiełb

 40

Kacper Bawół

XII Gminno- Szkolny Konkurs Ekologiczny” Zmieniaj nawyki nie klimat”

II miejsce

p. mgr Marta Kiełb

 41

Bartosz Borkowski

Łukasz Pysiak

XI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie” Moje Ponidzie”

 

p. mgr Agnieszka Kowalska

Lp.

Nazwa drużyny i jej skład(z zaznaczeniem kapitana drużyny)

Nazwa zawodów

Zajęte miejsce na szczeblu wojewódzkim bądź ogólnopolskim

Imię i nazwisko opiekuna

1

Łukasz Bogdalski

Świętokrzyska Liga Szkół Podstawowych w Badmintonie

II miejsce

p. mgr Waldemar Madej

2

drużyna

Turnieju mini piłki nożnej na szczeblu   miejsko-gminnym

III miejsce

p. mgr Waldemar Madej

3

drużyna

Biegi   przełajowe na szczeblu powiatu  

III miejsce

p. mgr Waldemar Madej

4

drużyna

Turniej piłki halowej w Kołaczkowicach o puchar burmistrza miasta i gminy Busko Zdrój

II miejsce

p. mgr Waldemar Madej

5

drużyna

Mini- mundial

V miejsce

p. mgr Waldemar Madej