Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych w roku szkolnym 2014/15 Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce na szczeblu ogólnopolskim wojewódzkim

powiatowym

gminnym

Imię i nazwisko opiekuna

1.

Paweł Kwaśniewski

XII Wojewódzki Konkurs Humanistyczny

laureat

p. mgr Barbara Siemieniec

2

Paweł Kwaśniewski

XII Wojewódzki Konkurs Matematyczno- Przyrodniczy

Tytuł finalisty

p. mgr Justyna Kawacz- Piątek

 

3

Paweł Kwaśniewski

II Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Tytuł finalisty

p. mgr Małgorzata Górewicz

4

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego OLIMPUS

III miejsce

p. mgr Barbara Siemieniec

5

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka   Angielskiego OLIMPUS

VII miejsce

p. mgr Małgorzata Górewicz

6

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody OLIMPUS

V miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

7

Paweł Kwaśniewski

Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej

” Agnieszka Osiecka 2014”

I miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

8

Paweł Kwaśniewski

Konkurs Plastyczny” Sport w wyobraźni dziecka”

II miejsce

p. mgr Beata Korczyńska

9

Weronika Czyż

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS

III miejsce

p. mgr Justyna Kawacz- Piątek

10

Weronika Czyż

Wojewódzki Konkurs Plastyczno- Literacki

II miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

11

Monika Bogdalska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS

II miejsce

p. mgr Justyna Kawacz- Piątek

12

Monika Borecka

Wojewódzki Konkurs Plastyczno- Literacki

I miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

13

Amelia Tarnowska

Wojewódzki Konkurs Plastyczno- Literacki

III miejsce

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

14

Laura Białowąs

Konkurs Plastyczny” Sport w wyobraźni dziecka”

II miejsce

p. mgr Beata Korczyńska

15

Grupa uczniów kl. IV

„ Pro Arte” język obcy w sztuce- konkurs powiatowy

wyróżnienie

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

16

Amelia Tarnowska

Powiatowy Konkurs ekologioczno- plastyczny” Czyste środowisko- najlepsze uzdrowisko”

wyróżnienie

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

17

Grupa uczniów” The Freuds”

Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej

wyróżnienie

p. mgr Dorota Kozieł- Kwaśniewska

18

grupa

„ Pro Arte” język obcy w sztuce- konkurs powiatowy

I miejsce

p. mgr Małgorzata Górewicz

19

Grupa kl. VI

Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej

wyróżnienie

p. mgr Małgorzata Górewicz

20

Grupa kl. II

Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej

wyróżnienie

p. mgr Małgorzata Górewicz

21

Szymon Kuś

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS

VII miejsce

p. mgr Justyna Kawacz- Piątek

22

Anna Zoch

XII Mały Powiatowy Konkurs Recytatorski „ Rodzina razem się trzyma”

wyróżnienie

p. mgr Renata Wolańska

 23

Anna Zoch

XII Mały Gminny Konkurs Recytatorski „ Rodzina razem się trzyma”

II miejsce

p. mgr Renata Wolańska

 24

Magdalena Nowak

Gminny Konkurs Mitologiczny

laureat

p. mgr Barbara Siemieniec

 25

Magdalena Nowak

Powiatowy Konkurs Mitologiczny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 26

Magdalena Marzec

Gminny Konkurs Mitologiczny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 27

Dawid Tomczyk

Gminny Konkurs Mitologiczny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 28

Magdalena Nowak

Gminny Konkurs Ortograficzny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 29

Jakub Nizioł

Gminny Konkurs Ortograficzny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 30

Filip Rogala

Gminny Konkurs Ortograficzny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 31

Paulina Kopeć

Gminny Konkurs Ortograficzny

udział

p. mgr Barbara Siemieniec

 32

Weronika Czyż

Powiatowy Konkurs Plastyczny” Bezpiecznie na wsi- zwierzaki to nie pluszaki”

III miejsce

p. mgr Marzena

Moczulska

 33

Weronika Czyż

Monika Borecka

 

XII Powiatowy Konkurs” Moje Ponidzie”

III miejsce

p. mgr Agnieszka Kowalska

 34

Mikołaj Przodo

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

I miejsce

p. mgr Elżbieta Żurek

 35

Kamil Burchan

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 36

Marcin Juszczyk

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 37

Blanka Arabska

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

II miejsce

p. mgr Elżbieta Żurek

 38

Julia Dziurewicz

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 39

Wiktoria Nowak

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 40

Amelia Sikorska

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 41

Ernest Opozda

Gminny Konkurs Recytatorski

I miejsce

p. mgr Elżbieta Żurek

 42

Blanka Arabska

Gminny Konkurs Literacki

wyróżnienie

p. mgr Elżbieta Żurek

 43

Blanka Arabska

Gminne Biegi Przełajowe

IV miejsce

p. mgr Elżbieta Żurek

 44

Wiktor Sztorc

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

wyróżnienie

p. Anna Francikiewicz

 45

Michał Potakowski

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

wyróżnienie

p. Anna Francikiewicz

 46

Piotr Skawski

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

Nagroda książkowa

p. mgr Jadwiga Pasek

 47

Piotr Skawski

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny” Bezpiecznie na wsi- zwierzaki to nie pluszaki”

wyróżnienie

p. mgr Jadwiga Pasek

 48

Piotr Skawski

Ogólnopolska olimpiada „ Olimpusek” z j. angielskiego

XII miejsce

p. mgr Małgorzata Górewicz

 49

Tymoteusz Panek

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych” Świetlik”

Nagroda książkowa

p. mgr Jadwiga Pasek

 50

Amelia Paw

Mały Gminny Konkurs Recytatorski

I miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

 51

Karol Chrobot

Gminne Biegi Przełajowe

I miejsce

 

p. mgr Jadwiga Pasek

 52

Alicja Kańska

III Gminny Konkurs Plastyczny „ Święty Jan Paweł II- Nauczyciel”

wyróżnienie

p. mgr Jadwiga Pasek

 53

Amelia Paw

III Powiatowy Konkurs Czytelniczy „ Wiersze Marii Konopnickiej”

III miejsce

p. mgr Jadwiga Pasek

 54

Drużyna

kap. Szymon Boś

Turniej mini piłki nożnej

 

p. mgr Waldemar

Madej

 55

Drużyna

kap. Szymon Boś

Turniej piłki halowej

 

 

 56

Drużyna

kap. Aleksandra Rej

Badminton

 

p. mgr Waldemar

Madej

 57

Aleksandra Francuz

Biegi przełajowe

 

p. mgr Waldemar

Madej

 58

Monika Borecka

Biegi przełajowe

 

p. mgr Waldemar

Madej