Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna eTwinning
eTwinning
PREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY ZA GRANICĄ PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
wtorek, 09 stycznia 2018 20:10

Od listopada uczniowie klasy 6 realizują projekt pt."My dream school". W ramach Programu eTwinning poznajemy środowisko szkolne naszych partnerów z Francji i Finlandii, a także sami prezentujemy naszą szkołę za granicą. Jest to możliwe dzięki platformie internetowej projektu- twinspace, gdzie regularnie zamieszczamy rezultaty naszej pracy.

Ostatnio wykonanym przez nas zadaniem była multimedialna prezentacja naszej szkoły. Uczniowie skrupulatnie opisali w języku angielskim jak wyglądają codzienne lekcje, pracownie, życie prywatne uczniów itp. Całość została uwieńczona zdjęciami przedstawiającymi naszą placówkę.

Poprawiony: wtorek, 09 stycznia 2018 20:24
Więcej…
 
Projekt „My dream school” trwa! PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
poniedziałek, 11 grudnia 2017 18:43

etwinning

Od listopada uczniowie klasy VI biorą udział w projekcie „My dream school" realizowanym w ramach europejskiego Programu eTwinning- czyli wirtualna współpraca szkół.

Projekt zdecydowanie zainteresował uczniów, którzy z wielkim zaangażowaniem podchodzą do realizacji kolejnych zadań. Pierwszym z nich była autoprezentacja każdego ucznia ze szkoły partnerskiej. W tym celu użyliśmy padleta- czyli wirtualnej tablicy na której zamieściliśmy informację o nas.

Poprawiony: wtorek, 09 stycznia 2018 20:09
Więcej…
 
Program eTwinning ponownie zawitał w naszej szkole! PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
poniedziałek, 06 listopada 2017 16:06

certyfikatNasza szkoła ponownie przystąpiła do realizacji projektu w ramach Programu eTwinning. Program eTwinning – czyli Europejska Współpraca Szkół umożliwia naszej szkole realizację projektów edukacyjnych we współpracy ze szkołami z zagranicy, z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych. Międzynarodowy projekt w ramach unijnego programu eTwinning, który jest częścią programu „Uczenie się przez całe życie", realizowany jest dzięki wykorzystaniu Internetu. Uczniowie z naszej placówki współpracują z rówieśnikami z całej Europy.

Poprawiony: poniedziałek, 06 listopada 2017 16:18
Więcej…
 
PODSUMOWANIE VIII EDYCJI PROGRAMU INSTA.LING DLA SZKÓŁ PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
poniedziałek, 17 lipca 2017 17:21

Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych przez cały semestr letni lutego do czerwca brali udział w VIII Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół.

Przypominamy iż Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych. Nauczyciel z wyprzedzeniem przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

W Programie wzięło udział ok. 400 uczniów naszej szkoły. Z przeprowadzonej ewaluacji wynika, że uczniowie dzięki uczestnictwu w programie nauczyli się wielu nowych słówek i większość z nich chce wziąć udział w kolejnej edycji programu.

Od września nasza szkoła weźmie udział w IX Edycji Programu Insta.Ling. Mamy nadzieję, że uczniowie nadal będą tak regularnie pracować nad doskonaleniem swoich umiejętności językowych.

Więcej informacji o programie na stronie internetowej: https://instaling.pl/

M.Durlik

Poprawiony: poniedziałek, 17 lipca 2017 17:26
 
Projekt „My first Eurotrip” zakończony! PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
niedziela, 18 czerwca 2017 10:49

Uczniowie klasy 2C SP zakończyli swą wirtualną podróż po Europie realizowaną w ramach programu eTwinning. Program ten realizowany jest dzięki wykorzystaniu technologii informacyjno - komunikacyjnej. Pozwala on doskonalić znajomość języków obcych, poznawać kulturę innych krajów, a także rozwijać zainteresowania. Dzięki niemu uczniowie odnajdują swoje miejsce w Europie, uczą się, jak zaistnieć w kulturze globalnej nie tracąc własnej tożsamości, promując swój kraj i dorobek kulturowy.

Poprawiony: niedziela, 18 czerwca 2017 10:54
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2