Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Osiągnięcia
SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
piątek, 16 września 2016 16:14
  •  XII Wojewódzki Konkurs Geograficzny Bartosz Borkowski – laureat, p. R.Piwowarczyk
  • Przegląd Poezji Legionowej Żołnierskiej i Niepodległościowej, Paweł KwaśniewskI-I miejsce , Łukasz Pysia –III miejsce, p.Luiza Wojciechowska- Zoch
  • „Z orłem białym przez wieki Symbol władców państwa i narodu", Natalia Skrzypek –wyróżnienie, p.Luiza Wojciechowska- Zoch
  • Konkurs wojewódzki - Rocznica 1050 Chrztu Polski. Początki Państwa Polskiego. Bartosz Borkowski wyróżnienie, Katarzyna Cepuchowicz wyróżnienie, p. A. Rak
  • II Wojewódzki Konkurs „Zostań bankowcem Krystian Augustowski, Bartosz Borkowski, Łukasz Pysiak – II miejsce, p. B.Ogunowska
  •  „Zostań Bankowcem" Katarzyna Jurecka Monika Pasternak Klaudia Smak- IX miejsce, p.E.Pawelec.
  • Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej Andrzej Poniedzielski 2015 Patryk Konieczny Jakub Szymczyk Patrycja Wojnowska -II miejsce, p. Luiza Zoch p.R.Piwowarczyk
  • Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu życia Karolina Buczak- IV miejsce, p.B.Więckowska p.E.Stramska
  • Ogólnopolska Olimpiada z matematyki Pionier 2015 Dominik Kasza- IV miejsce laureat, p.Beata Ogunowska
  • Wojewódzki Konkurs Literacko- Plastyczny „Bajanie Czarownic o..." Krystian Augustowski - II miejsce, Paulina Szostak- I miejsce,p. L.Wojciechowska-Zoch.
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Sport w wyobraźni ucznia" Krystian Augustowski - I miejsce, Natalia Skrzypek – II miejsce, Katarzyna Cepuchowicz –III miejsce, p. B. Korczyńska
  •  Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży - Piłka Nożna Dziewcząt -I miejsce w Półfinałach oraz IV w finałach wojewódzkich, p. B. Korczyńska
  • Turnieju Piłki Nożnej Coca-Cola CUP 2016- I miejsce w II eliminacjach oraz II miejsce w III eliminacjach, p. B. Korczyńska
  • II Konkurs Powiatowy „Pro Arte – JĘZYK OBCY W SZTUCE" Krystian Augustowski, Bartosz Borkowski, Łukasz Pysiak, Hubert Skiba – III miejsce,   p. A.Majcher, p. M. Durlik
  • Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie" Patrycja Wojnowska – III miejsce w eliminacjach wojewódzkich; udział w eliminacjach ogólnopolskich,        p. Luiza Wojciechowska- Zoch
  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ,, Młodzież zapobiega pożarom'' Natalia Kubasik-III miejsce, p.Renata Seremak.
  • Konkurs wokalny „Scena dla ciebie" Anita Brzostkiewicz, p. E.Maj.
  • Konkurs plastyczny ,, Sport w wyobraźni ucznia'' Natalia Kubasik- I Miejsce, Aleksandra Władna III miejsce, Natalia Skrzypek II miejsce, Patrycja Szpotańska III miejsce, Katarzyna Cepuchowicz III miejsce, Krystian Augustowski I miejsce-p. R. Seremak p. B. Korczyńska
 
SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
piątek, 11 kwietnia 2014 03:48

Dominik Kasza – uczeń klasy I c

Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej Pionier – I miejsce w matematycznym konkursie Pionier (dla klas pierwszych)

Sylwia Kwiatkowska – uczennica klasy III d

Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej Pionier – I miejsce w matematycznym konkursie Pionier (dla klas trzecich)

Sylwia Kwiatkowska – uczennica klasy III d

Laureatka XI Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2013/2014

Małgorzata Grombka – uczennica klasy III d

Finalistka XI Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2013/2014

Patrycja Przegrałek – uczennica klasy III c

Finalistka XI Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2013/2014

Aleksandra Górniak – uczennica klasy III d

Finalistka XI Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2013/2014

Anita Brzostkiewicz – uczennica klasy I b

III miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Europejskiej

Patrycja Przegrałek – uczennica klasy III c

I miejsce w Okręgowej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

 
LAUREACI PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
środa, 20 czerwca 2012 00:00

Sylwia Kwiatkowska - uczennica klasy I Id

Laureatka X Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów  gimnazjów województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2012/2013

Mateusz Piwowarczyk - uczeń klasy III d

Laureat  IX  Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2011/2012

Laureat  IX  Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego  dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2011/2012

IV miejsce w  XIII Ogólnopolskim Międzygimnazjalnym Turnieju Wiedzy Ekonomicznej

Aleksandra Jabłońska - uczennica klasy III d

Laureat  IX  Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2011/2012

Sylwia Kwiatkowska - klasa I d

III miejsce w ogólnopolskim konkursie matematycznym SEZAM w roku szkolnym 2011/2012

Poprawiony: poniedziałek, 13 maja 2013 19:16