Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Samorząd uczniowski
BOOKCROSSING- WYMIANA KSIĄŻEK PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
poniedziałek, 18 lutego 2019 21:50bookcrossing

Bookcrossing w naszej szkole – uwolnij książkę, daj jej „drugie życie"! Pod takim hasłem została zorganizowana akcja, której organizatorem był Samorząd Uczniowski przy współpracy z biblioteką szkolną. Inicjatywa adresowana była do wszystkich, którzy lubią czytać i chcą się dzielić książkami z innymi.

Uwalnianie książek (krążenie książek) – to idea nieodpłatnego przekazywania książek innym osobom, polegająca na pozostawianiu ich w miejscach publicznych, jak również w miejscach specjalnie oznaczonych. W myśl tej idei nasza szkoła zaprosiła wszystkie dzieci wraz z rodzicami i nauczycieli do włączenia się do akcji.

Poprawiony: poniedziałek, 18 lutego 2019 21:57
Więcej…
 
Zabawa choinkowa PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
poniedziałek, 11 lutego 2019 16:33

choinka

Poprawiony: poniedziałek, 11 lutego 2019 16:37
 
AKCJA CHARYTATYWNA "PODZIEL SIĘ DOBREM" PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
czwartek, 10 stycznia 2019 17:46

Jak co roku, w okresie przedświątecznym zorganizowaliśmy w naszej szkole zbiórkę artykułów papierniczych, które przekazano na Warsztaty Terapii zajęciowej w Busku-Zdrój gdzie uczęszcza 35 osób niepełnosprawnych. Organizatorem akcji była klasa IV B pod opieką p. Luizy Wojciechowskiej-Zoch oraz Samorząd Uczniowski pod opieką p. Moniki Durlik. Zbiórka prowadzona była od 26 listopada do 6 grudnia. Wolontariusze codziennie pełnili dyżury na specjalnie przygotowanym stoisku na szkolnym korytarzu.

Poprawiony: niedziela, 27 stycznia 2019 18:05
Więcej…
 
CZYTANIE NA DYWANIE PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
niedziela, 06 stycznia 2019 15:32

Czytanie na dywanie – to akcja dedykowana uczniom klas 1-3, której celem jest wprowadzenie dzieci w świat literatury, zachęcanie i zapraszanie starszych uczniów do czytania dzieciom, kształtowania nawyku słuchania, eliminowanie negatywnych emocji, agresji oraz wyciszanie dzieci. Ważnym elementem jest również integracja starszej młodzieży w młodszą częścią społeczności szkolnej. Comiesięczne spotkania głośnego czytania przez Samorząd Uczniowski są bardzo lubiane przez dzieci i są wydarzeniami czytelniczymi systematycznie popularyzującymi czytelnictwo. Starsi uczniowie chętnie angażują się w akcję.

Poprawiony: niedziela, 06 stycznia 2019 15:37
Więcej…
 
MIKOŁAJKI PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
niedziela, 09 grudnia 2018 19:36

W Mikołajki, w ten pełen radości i urokliwy dzień, nie mogło zabraknąć w naszej szkole…kogo?... Świętego Mikołaja! Przybył do Nas z daleka…Finowie twierdzą, że mieszka w Laponii. Amerykanie wytropili go na Alasce. Holendrzy są pewni, ze św. Mikołaj przybywa z Hiszpanii. Duńczycy natomiast mówią, że mieszka u nich, tzn. na Grenlandii. Ale czy to ważne skąd pochodzi? Ważne, że istnieje! Ten magiczny gość pragnął odwiedzić również mury naszej szkoły.

Poprawiony: niedziela, 09 grudnia 2018 19:40
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 1 z 6