Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne
Harmonogram zajęć pozalekcyjnych dla uczniów w roku szkolnym 2018/2019 PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
sobota, 13 października 2018 20:05

Lp.

Dzień tygodnia/ godz.

Rodzaj zajęć

Klasa

Nauczyciel prowadzący[sala nr]

Poniedziałek

1.

12.45-13.30

Koło dziennikarskie

IV c

A.Kowalska/25*

2.

13.40- 14.25

Zajęcia rozwijające

z j. pol.

VIII a + VIII b

B. Siemieniec /38

3.

14.30 - 15.15

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z jęz. polskiego

VIII a + b

B. Siemieniec / 38

4.

11.50 - 12.35 - od 24. 09. 2018r.

Kółko matematyczne

II

E. Stramska*

5.

13:40-14:25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z j. polskiego

V

L.Zoch

6.

12:45-13:30

Zajęcia rozwijające
z matematyki

Va

E.Pawelec/50

7.

13:40-14:25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki

IV

B.Więckowska/13

8.

11:50-12:35

Zajęcia wyrównawcze

3a,3b

M.Kiełb

9.

13:40-14:25

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

IVa

A.Majcher*

10.

14:30-16:00

SKS

VI –VII oraz gimn

B.Korczyńska

Wtorek

1 .

8.55 - 9.40

Zajęcia ruchowo- taneczne

III a

M. Kiełb /8*

2.

13:40-14:25

Innowacja pedagogiczna ”Ponidzie -mój region”

VII

D.Kozieł-Kwaśniewska*

3.

12:45- 13:30

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

II

E.Stramska/9

4.

7:10- 7:55

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.polskiego

kl 3b,3c, 3agimnazjum

E.Malec

5.

13:40-14:25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki

kl 3b,3c, 3agimnazjum

B.Ogunowska

6.

13:40-14:25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki

V, VII

B.Więckowska

7.

8:55-9:40

Gimnastyka korekcyjna

3a,3b, 1b

E.Piotrowska

Środa

1.

8:00 – 8:45

Kółko szachowe

III a III b

E. Stramska/6*

2.

8:55-9:40

“Kids talk” dodatkowe zajęcia z języka angielskiego

2A

M.Durlik/8*

3.

12:45- 13:30

Koło matematyczne “Matematyka w praktyce- licz praktycznie

6b

J.Kawacz-Piątek*

4.

9:50-10:35

Dodatkowe zajęcia
z matematyki

IIIb

E.Tarczyńska/6*

5.

11:50-12:35

Zajęcia wyrównawcze

Ia, Ib

E.Zurek

6.

13:40-14:25

Zajęcia rozwijające
z matematyki

kl 8

B.Ogunowska/38

7.

14:25- 15:10

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Kl 8

B.Ogunowska/38

8.

12:45-13:30

Zajęcia rozwijające
z matematyki

IV a

B.Więckowska

9.

12:45-13:30

Zajęcia dodatkowe z matematyki

IV a

B.Wójcicka*

10.

13:40-14:25

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

IIIa

B.Więckowska*

Czwartek

1.

11.50 - 12.35

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

IV a + b

B. Siemieniec/12

2.

11.50-12.35

Zajęcia dodatkowe
z matematyki

IVc

E.Pawelec/50*

3.

8.55 - 9.40

Koło matematyczne

 III a

M. Kiełb /8*

4.

13:30-14:25

Zajęcia szachowe

II

E. Stramska/8

5.

13:40- 14:25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki

5ab

E.Pawelec

6.

13:40- 14:25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z j.polskiego

V, VII

E.Malec

7.

14:30-16:00

Zajęcia w ramach projektu

” Projektujemy, liczymy
i dobrze się bawimy”

Kl IV-VIII

J.Kawacz-Piątek

E.Stramska**

8.

14:30-16:00

Spotkania z geografią

Kl. III gimn

R.Piwowarczyk*

Piątek

1.

Â

13:40-14:25

Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu gimnazjalnego z historii
i WOS

IIIA i IIIB

A.Rak/32*

2.

9:50-10:35

Innowacja pedagogiczna ”Polubić matematykę”

Ia

E.Żurek*

3.

11:50-12:35

Innowacja pedagogiczna ”Polubić matematykę”

Ib

A.Francikiewicz*

4.

12:45-12:30

Gimnastyka korekcyjna

B.Korczyńska

5.

13:40-14:25

Gimnastyka korekcyjna

Kl IV-VI

B.Korczyńska

*) zajęcia prowadzone społecznie

**)zajęcia prowadzone w ramach realizacji projektu

Poprawiony: sobota, 13 października 2018 20:30
 
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
czwartek, 15 września 2016 20:10

ZAJECIA POZALEKCYJNE


ef


RODZAJ

PROWADZĄCY

DZIEN TYGODNIA

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE

mgr   Barbara Siemieniec

WTOREK/ kl. IV-VI

12.45- 13.30

Z KOMPUTEREM PRZEZ ŚWIAT-

innowacja pedagogiczna

mgr   Dorota Kozieł-Kwaśniewska

CZWARTEK/ kl.VI

13.30- 14.25

 

INNOWACJA PEDAGOGICZNA

Język angielski

mgr   Małgorzata Górewicz

CZWARTEK/ kl.VI

13.30- 14.25

KOŁO PLASTYCZNO- TECHNICZNE

mgr Renata Seremak

ŚRODA/ kl. IIc

12.45- 13.30

ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE

mgr Waldemar Madej

PONIEDZIAŁEK/ kl. IV-VI

15.00- 17.00

KOŁO PLASTYCZNE

mgr Anna Francikiewicz

CZWARTEK/ kl. IIIb

13.30- 14.25

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE

mgr Anna Francikiewicz

ŚRODA/ kl. IIIb

8.55- 9.40

KOŁO CZYTELNICZE

mgr Renata Wolańska

ŚRODA/ kl. IIa

10.55- 11.40

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE

mgr Ewa Tarczyńska

CZWARTEK/ kl. Ia

10.55- 11.40

ZAJĘCIA TANECZNE

mgr Ewa Tarczyńska

ŚRODA

11.50- 12.35

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

„Lepiej czytam, piszę”

mgr Anna Głogowska

WTOREK/ kl. IIc

8.55- 9.40

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

mgr Elżbieta Żurek

ŚRODA/ kl. IIIa

12.45- 13.30

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE

mgr Elżbieta Żurek

PIĄTEK/ kl. IIIa

11.50- 12.35

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

ZAINTERESOWANIA

mgr Elżbieta Żurek

PIĄTEK/ kl. IIIa

11.50- 12.35

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE

mgr   Justyna Kasza

ŚRODA/ kl. IIb

8.55- 9.40

 

KOŁO LOGOPEDYCZNE

„ MINI TEATRZYK”

mgr Anna Musiał

PONIEDZIAŁEK

KOŁO DZIENNIKARSKIE

mgr Agnieszka Kowalska

PONIEDZIAŁEK/ kl. VI

8.00- 8.45

                 (  co drugi tydzień)

 

KOŁO DZIENNIKARSKIE

mgr Agnieszka Kowalska

WTOREK/ kl. V

8.00- 8.45

                  (  co drugi tydzień)

KOŁO SZACHOWE

mgr Elżbieta Stramska

PONIEDZIAŁEK/ kl. IIIb

13.00- 13.30

KOŁO SZACHOWE

mgr Elżbieta Stramska

WTOREK/ kl. IIIa

9.50- 10.35

ZAJĘCIA SZACHOWE

mgr Elżbieta Stramska

PIĄTEK/ kl. Ib

8.00- 8.45

ZAJĘCIA SZACHOWE

mgr Elżbieta Stramska

PIĄTEK/ kl. Ia

12.45- 13.30

 
Plan zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2015/2016 PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
niedziela, 04 października 2015 15:50

Plan zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2015/2016

Poprawiony: niedziela, 04 października 2015 15:54