Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna + O SZKOLE
O SZKOLE PDF Drukuj
Wpisany przez   
środa, 14 marca 2012 19:39

Pomagajmy młodym budować fundament pod ich przyszłe życie"

Jan Paweł II

Witamy na internetowej stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Zbludowicach.

Naszym celem jest stworzenie warunków do wszechstronnego rozwoju dziecka na miarę jego możliwości w twórczej, przyjaznej atmosferze i poczuciu bezpieczeństwa.

Szkoła jest placówką nowoczesną, dobrze wyposażoną w sprzęt i pomoce dydaktyczne umożliwiające pracę z uczniem aktywizującymi metodami nauczania z uwzględnieniem technologii komputerowej i informatycznej, które wspomagają wszechstronny intelektualny rozwój dziecka. Zapewniamy naszym uczniom wysoką jakość nauczania poprzez zastosowanie nowatorskich metod pracy, atmosferę życzliwości, profesjonalizm, bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych.

Szkoła realizuje działania integrujące środowisko lokalne i współpracuje z różnymi instytucjami wspomagającymi jej oddziaływanie.

Duży nacisk kładziemy na efektywną współpracę z rodzicami, nie tylko wspomagając ich w procesie wychowawczym, ale także angażując w życie szkoły.

Twórcza kadra pedagogiczna stale dokształca się i doskonali swe umiejętności , aby właściwie dostosować sposób przekazywania wiedzy oraz kształtowania umiejętności i postaw uczniów do naturalnej w ich wieku aktywności. Pracę wychowawczą opieramy na wartościach zaakceptowanych przez środowisko szkoły oraz promocji zdrowego trybu życia. Zapewniamy dzieciom i rodzicom pomoc specjalistów- pedagoga, psychologa, logopedy, doradcy zawodowego i terapeutów.

Nasza szkoła jest otwarta na działania innowacyjne, których celem jest dostosowanie uczniów do potrzeb i wyzwań współczesnego świata. Potrafimy dostrzec, co w młodym człowieku jest pozytywne, twórcze i odpowiednio to wykorzystać. Z dumą możemy stwierdzić, że nasza placówka jest miejscem przyjaznym do nauki i pracy dla uczniów i nauczycieli.


Poprawiony: czwartek, 09 maja 2019 07:12