Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Aktualności
NASI UCZNIOWIE ZDAJĄ CERTYFIKAT „FIT IN DEUTSCH” W KRAKOWIE PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
środa, 29 maja 2019 20:16

Znajomość języka obcego jest dużym atutem na całym świecie, zwłaszcza jeśli jest udokumentowana certyfikatem językowym. Egzamin umożliwia ocenę umiejętności językowych uczniów, a certyfikat potwierdza poziom językowy, co jest bardzo ważne przy ubieganiu się w przyszłości o pracę lub podczas studiów. Certyfikaty Goethe Institut są uznawane na całym świecie.

Więcej…
 
GIMNAZJALIŚCI W OGÓLNOPOLSKIM FINALE KONKURSU „POTYCZKI EKONOMICZNE 2019” PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
wtorek, 21 maja 2019 06:12

W dniach 9-11 maja 2019r. uczniowie z klasy IIIb gimnazjum: Hubert Durnaś, Damian Wąsik, Dawid Tometczak, uczestniczyli pod opieką Pani Barbary Faryś w finale Ogólnopolskiego Konkursu „Potyczki Ekonomiczne", zorganizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, przy współpracy z NBP. Finał konkursu odbył się 10 maja 2019r. w Warszawie w Centrali Narodowego Banku Polskiego w Sali Grabskiego.

Więcej…
 
GIMNAZJALIŚCI W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POTYCZKI EKONOMICZNE 2019 PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
poniedziałek, 29 kwietnia 2019 06:38

Uczniowie klasy IIIb gimnazjum: Hubert Durnaś, Dawid Tometczak, Damian Wąsik, zostali zakwalifikowani do finału Ogólnopolskiego Konkursu „Potyczki Ekonomiczne". Gimnazjaliści będą reprezentowali naszą szkołę podczas finału, który odbędzie się w dniach 9-11 maja 2019r. w siedzibie głównej Narodowego Banku Polskiego w Warszawie. W finale zmierzy się 16 drużyn z całej Polski. Chłopcy będą rozwiązywali drużynowy test wyboru z zakresu ekonomii oraz przystąpią do konkurencji praktycznych sprawdzających ich wiedzę i umiejętności nabyte w czasie realizacji programu „Ekonomia na co dzień".

Więcej…
 
WIELKANOCNA ZBIÓRA ŻYWNOŚCI – OSTATNI RAZ Z UCZNIAMI GIMNAZJUM PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
poniedziałek, 15 kwietnia 2019 19:26

Wielkanocna Zbiórka Żywności w tym roku odbyła się w dniach 5-6 kwietnia w sklepach na terenie gminy. Akcja organizowana jest w ponad 400 miastach Polski. Do dzielenia się żywnością z potrzebującymi zachęcali wolontariusze gimnazjum oraz szkoły podstawowej w Zbludowicach.

Więcej…
 
OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
czwartek, 15 listopada 2018 14:41

W dniu 7 listopada 2018 r. został przeprowadzony w Publicznej Szkole Podstawowej w Zbludowicach szkolny etap XXVII edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.

W eliminacjach szkolnych wzięło udział 44 uczniów z klas: VIIIa, VIIIb, IIIa gimnazjum, IIIb gimnazjum. Celem Olimpiady jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz promowanie zdrowego stylu życia. Podczas etapu szkolnego uczniowie rozwiązywali test składający się z 20 pytań testowych, zarówno z jedną poprawną odpowiedzią, jak i pytań o charakterze „prawda-fałsz".

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 88