Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Aktualności Misiek Zdzisiek
Misiek Zdzisiek PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
środa, 07 marca 2012 19:11

MISIEK ZDZISIEK ZBIERA NAKRĘTKI

Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych włączyli się w akcję „Misiek Zdzisiek zbiera nakrętki - każda nakrętka na wagę zdrowia". Akcja miała na celu zbieranie plastikowych nakrętek po kremach, napojach, środkach czystości, by potem poddać je recyklingowi. Pieniądze ze sprzedaży surowca wtórnego zostaną przeznaczone na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla najbardziej potrzebujących.

W dniu 17.01.2012 r. w naszej szkole zakończył się pierwszy etap akcji. Wspólnie uzbieraliśmy 8 ogromnych worków wypełnionych po brzegi plastikowymi nakrętkami.

Najbardziej aktywnymi uczniami szkoły podstawowej byli: Aleksandra Chrobot, Klaudia Mazur oraz Robert Nizioł. Natomiast w gimnazjum najlepsi okazali się: Dominik Gołpyś, Kamila Grzesiak, Kamil Chrobot, Piotr Kokot oraz Krystian Bąk.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy „ Super zbieracza nakrętek 2011 roku" za wzorowe zaangażowanie i dobre serce w niesieniu pomocy chorym dzieciom.

Opiekunami akcji charytatywnej w naszej szkole były panie: Marzena Moczulska i Anna Majsak.

                                                                         Karolina Borzęcka

Poprawiony: środa, 07 marca 2012 19:15