Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Aktualności
FOCUS ON THE USA- zmiana terminów PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
środa, 13 stycznia 2021 12:02

UWAGA!

Z przyczyn niezależnych od Organizatora nastąpiła zmiana terminów I i II etapu Konkursu.

Nowe terminy to: I etap - 27.01.2021; II etap - 24.02.2021.

Wszystkie informacje dot. przebiegu Konkursu przekazywane są bezpośrednio opiekunom uczniów przez Koordynatora Konkursu z ramienia szkoły.

 
WIGILIA W KLASIE TRZECIEJ PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
poniedziałek, 04 stycznia 2021 19:01

Wigilia to tradycja, którą pielęgnuje się od lat. Wigilia klasowa online w klasie 3b to wspaniały pomysł na przedświąteczne spotkanie z kolegami i koleżankami, w czasie którego uczniowie mieli możliwość zobaczenia się w mniej oficjalnych okolicznościach niż podczas zdalnych lekcji.

Strój z motywami świątecznymi obowiązkowy! Wigilia w klasie trzeciej rozpoczęła się od zagrania i zaśpiewania przez Izę kolędy, przeczytania Ewangelii wg Św. Łukasza przez Leona.

Więcej…
 
SPOTKANIE WIGILIJNE W KLASACH PIERWSZYCH PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
wtorek, 22 grudnia 2020 18:16

Wigilia klasowa jest ważnym wydarzeniem dla większości uczniów. Gdyby wszystko było jak zazwyczaj, to spotkalibyśmy się w szkole i składalibyśmy sobie życzenia. Być może śpiewalibyśmy wspólnie kolędy, tak jak to robiliśmy wcześniej. Niestety w tym roku nie jest jak zazwyczaj i nie zobaczyliśmy się w szkole. Spotkaliśmy się jednak online. Uczniowie klas pierwszych zorganizowali wigilię w swoich klasach.

Zapraszam Was bardzo serdecznie do obejrzenia uroczystości. Wierzymy, że będzie to moment, który połączy nas wszystkich.

Wigilia:

klasa I a

klasa I b

Poprawiony: wtorek, 22 grudnia 2020 18:34
 
PODZIEL SIĘ DOBREM PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
wtorek, 22 grudnia 2020 08:35

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy!"

21 grudnia raczej każdemu kojarzy się z przeszywającym chłodem i oszronioną zewsząd przyrodą, jednak dla zbludowickich uczniów to jeden z tych dni w kalendarzu, kiedy ciepło ich życzliwości, otwartego serca promieniowało altruizmem i radością. To właśnie tego dnia pani Pedagog A. Majsak oraz wychowawczyni kl. VIb pani L.Zoch wypakowanym po brzegi samochodem udały się do Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Winiarach, aby przekazać artykuły przemysłowe, biurowe i słodycze zebrane podczas corocznej, świątecznej akcji charytatywnej „Podziel się dobrem".

Więcej…
 
ŚWIĄTECZNY KURIEREK PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
wtorek, 22 grudnia 2020 08:18

Na świąteczny czas - świąteczny Kurierek

Zapraszamy wszystkich do przeczytania grudniowego numeru „Kurierka". W tym świątecznym wydaniu naszej szkolnej gazetki znajdziecie wiele ciekawych artykułów, nie tylko o świętach. Życzymy przyjemnej lektury !

kurierek2

Poprawiony: wtorek, 22 grudnia 2020 08:23
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 195