Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Aktualności
XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w klasach trzecich PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
środa, 13 października 2021 18:19

1 października, klasy trzecie „a" i „b" przystąpiły do obchodów XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Głównym celem akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. To wydarzenie miało zachęcić uczniów do przypomnienia sobie w przyjemny i niecodzienny sposób - tabliczki mnożenia. Trzecioklasiści utrwalali tabliczkę mnożenia przez cały wrzesień, aby potem, w Dniu Tabliczki Mnożenia mogli się sprawdzić, pisząc „zabawowy test sprawdzający".

Poprawiony: środa, 13 października 2021 18:25
Więcej…
 
XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
środa, 13 października 2021 12:28

W minionym tygodniu w naszej szkole szczególną uwagę poświęcono tabliczce mnożenia, a to z powodu obchodów XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Jak co roku w ostatnim tygodniu września uczniowie mogli zmierzyć się ze znajomością tabliczki mnożenia oraz z umiejętnością wykonywania rachunków pamięciowych. Nasi uczniowie mieli okazję do sprawdzenia swojej wiedzy w tym zakresie przede wszystkim poprzez zabawę, tj. grając w gry planszowe, rozwiązując zagadki, magiczne kwadraty itp.

Poprawiony: środa, 13 października 2021 12:51
Więcej…
 
WYCIECZKA KLAS ÓSMYCH DO KRAKOWA I OŚWIĘCIMIA PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
czwartek, 07 października 2021 18:50

27 września 2921r. uczniowie klas ósmych Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach uczestniczyli w wycieczce do Krakowa i Oświęcimia. Celem wyjazdu była realizacja programu nauczania w oparciu o przedmioty język polski, historia i geografia.

Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania krakowskiej dzielnicy Kazimierz, kojarzonej głównie jako dawna dzielnica żydowska. Spacer po Kazimierzu zaczęliśmy od dawnego rynku kazimierskiego, na którym znajduje się ratusz miejski.

Poprawiony: czwartek, 07 października 2021 18:57
Więcej…
 
„Dzień Chłopaka” w klasach młodszych PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
czwartek, 07 października 2021 18:31

„Dzień Chłopaka” w klasach młodszych

30 września to doprawdy wyjątkowa data w kalendarzu! Wszyscy chłopcy - starsi oraz młodsi mają wtedy swoje wielkie święto. Uczniowie z klas najmłodszych, jak co roku, uczcili „Dzień Chłopaka" w wyjątkowy sposób. Z racji święta, chłopcy mieli same przywileje, a dziewczynki złożyły im najlepsze życzenia i zaśpiewały „Sto lat!".

Poprawiony: czwartek, 07 października 2021 18:41
Więcej…
 
#sadziMY PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
niedziela, 03 października 2021 17:31

30.09.2021r. Szkolny Klub Ekologiczny otrzymał z Nadleśnictwa Chmielnik sadzonki drzew leśnych w ramach ogólnopolskiej akcji #sadziMY. Ogólnopolska Akcja ekologiczna #sadziMY zorganizowana została już po raz trzeci dzięki inicjatywie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Pierwszej Damy. 1.10.2021r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem SzKE i p. J. Drabem posadzili wokół naszej szkoły 27 młodziutkich sadzonek. Zasadzono rodzime gatunki drzew leśnych: buka, dębu, lipy i sosny, które wyprodukowane zostały w warunkach kontrolowanych w Gospodarstwie Nasienno-Szkółkarskim Nadleśnictwa Daleszyce.

Poprawiony: poniedziałek, 04 października 2021 17:42
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 220