Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Aktualności
PODSUMOWANIE PRACY SZKOLNEGO KOŁA PCK ZA I SEMESTR PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
niedziela, 09 lutego 2020 18:25

W dniu 28 stycznia 2020 r. odbyło się spotkanie podsumowujące pracę Szkolnego Koła PCK za I semestr. Podczas spotkania najbardziej aktywni członkowie koła, zwycięzcy konkursów szkolnych zorganizowanych przez opiekunów Koła PCK, zostali nagrodzeni. W Konkursie z zakresu wiedzy o HIV i Aids dla klas VI-VIII zwyciężyły ex aequo Amelia Paw i Maria Pawełczak. Wyróżnienia uzyskały Amelia Lech i Wiktoria Marzec. W teście wiedzy z zakresu Piramidy zdrowego stylu życia i zasad zdrowego żywienia dla klas III-V zwyciężyły ex aequo Wiktoria Królak i Izabela Skrok. Wyróżnienia otrzymały Maja Zachara i Emilia Nowocień. Pozostali uczestnicy konkursów: Natalia Podkowa, Bartosz Witkowski, Julia Bochenek, Oliwia Kowalska, Aleksandra Orleańska, Maja Marzec, Filip Bernat, Bartosz Molena, otrzymali dyplomy i upominki.

Więcej…
 
Jak co roku w karnawale, wszyscy bawimy się wspaniale! PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
sobota, 08 lutego 2020 20:10

W czwartek 23 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 0-III. Jest to miła tradycja przepełniona wesołą muzyką, tańcem i radosną zabawą. Tego dnia już od rana na korytarzach szkolnych pojawiły się kolorowe postacie w bajecznych strojach ze świata filmu, baśni, bajkowe wróżki, czarodziejki w tiulowych sukniach, ... nie sposób było zliczyć tych wszystkich postaci. Nie zabrakło też służb mundurowych.

Poprawiony: sobota, 08 lutego 2020 20:21
Więcej…
 
Pasowanie na czytelnika PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
sobota, 08 lutego 2020 19:55

"Witam Cię kartek szelestem

tytułem na pierwszej stronie, witam!

Bo po to przecież jestem,

żebyś mnie ujął w dłonie i czytał!

23 stycznia uczniowie z klas pierwszych szkoły podstawowej zostali pasowani na czytelników biblioteki szkolnej. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki.

Poprawiony: sobota, 08 lutego 2020 20:08
Więcej…
 
28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
sobota, 18 stycznia 2020 21:11

WOŚP

„Wiatr w żagle" – pod takim hasłem zagrała w niedzielę, 12 stycznia, najgłośniejsza Orkiestra w Polsce. Odbył się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierane były fundusze na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych dla ratowania życia i zdrowia chorych dzieci.

Nasza szkoła - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbludowicach – również przyłączyła się do tej akcji. Główne „orkiestrowe granie" miało miejsce w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali się jako gwiazdy rapowania w piosence pod tytułem „Zdrowy rap" – Maja Arabska (III), Daniel Marzec (III), Emilka Nowocień (III), Wiktoria Woźniak (III), Ola Orleańska (III), Karolina Sala (III),Gosia Zachara (IB), Lena Francuz (IB).

Poprawiony: sobota, 18 stycznia 2020 21:26
Więcej…
 
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
czwartek, 16 stycznia 2020 18:25

Szanowni Rodzice

Zgodnie z postanowieniami Ogólnego Rozporządzania o Ochronie Danych Osobowych (RODO), Szkoła ma obowiązek przekazać rodzicom, opiekunom prawnym uczniów informację dotyczącą zasad i celów przetwarzania danych osobowych.

Naszym celem jest zapewnienie Państwa o tym, że dane Państwa dzieci są przetwarzane w sposób bezpieczny i zgodny z wymogami prawa.

Szkoła przetwarza także wizerunek uczniów, rodziców, opiekunów prawnych, do celów funkcjonowania systemu monitoringu wizyjnego w zakresie bezpieczeństwa i porządku.

Pełna treść Klauzuli Informacyjnej znajduje się w zakładce RODO na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy ogłoszeń.

Prosimy pamiętać, że rozpowszechnianie danych osobowych innej osoby (w tym ucznia) wymaga uzyskania zezwolenia osoby, której dane są rozpowszechniane lub zezwolenia rodzica lub opiekuna prawnego.

Poprawiony: czwartek, 16 stycznia 2020 19:02
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 171