Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Aktualności Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
czwartek, 05 września 2019 08:02

"Polski wrzesień", 80 rocznica wybuchu II wojny światowej i rozpoczęcie roku szkolnego

- te zagadnienia stały się mottem uroczystej inauguracji roku szkolnego 2019/2020 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach.

Dyrektor szkoły pan Przemysław Nowak 2 września o godz. 8.00 powitał wszystkich zebranych: Rodziców, Nauczycieli i Uczniów oraz przedstawicielkę organu prowadzącego -Wydziału Oświaty, Promocji i Infrastruktury Społecznej Urzędu Miasta i Gminy w Busku - Zdroju, która odczytała list od pana burmistrza Waldemara Sikory, tym samym przyłączyła się do życzeń dla uczniów i ich rodziców oraz dla nauczycieli.

W uroczystości wzięli udział uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej. Po części oficjalnej nastąpił krótki występ artystyczny uczniów z klasy VII b. Przypomnieli oni pamiętny wrzesień 1939 roku, aby młodzi ludzie nie zapomnieli o tych, którzy oddali życie za ojczyznę i bronili honoru Polski, wpisując się w karty naszej historii wielkością i sławą. Następnie młodzi artyści wierszami i piosenką pożegnali lato i powitali szkołę.

Na zakończenie życzyli wszystkim uczniom, a szczególnie najmłodszym, samych piątek, a ósmoklasistom powodzenia na egzaminach. Natomiast nauczycielom sukcesów i udanej współpracy z uczniami oraz rodzicami.

D.K-K; B.S.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGOUROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGOUROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGOUROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Poprawiony: czwartek, 05 września 2019 08:16