Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Aktualności PODZIEL SIĘ DOBREM
PODZIEL SIĘ DOBREM PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
wtorek, 22 grudnia 2020 08:35

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy!"

21 grudnia raczej każdemu kojarzy się z przeszywającym chłodem i oszronioną zewsząd przyrodą, jednak dla zbludowickich uczniów to jeden z tych dni w kalendarzu, kiedy ciepło ich życzliwości, otwartego serca promieniowało altruizmem i radością. To właśnie tego dnia pani Pedagog A. Majsak oraz wychowawczyni kl. VIb pani L.Zoch wypakowanym po brzegi samochodem udały się do Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Winiarach, aby przekazać artykuły przemysłowe, biurowe i słodycze zebrane podczas corocznej, świątecznej akcji charytatywnej „Podziel się dobrem".

Placówka do której podarki zostały przekazane liczy kilkudziesięciu małych oraz nastoletnich mieszkańców, których los sprawił, że rodzinny dom zastępuje im Ośrodek w Winiarach. Ze względu na trwającą pandemię nie udało się naszym nauczycielkom spotkać z podopiecznymi, aby móc wręczyć im świąteczne niespodzianki. Przywiezione podarki przed murami Placówki odebrały wychowawczynie tam pracujące.

Dzięki ofiarności rodzin uczniów naszej szkoły podczas tegorocznej akcji zgromadziliśmy 3 kartony farb plakatowych, kredek, plasteliny, bloków, papierów kolorowych, klejów itp., dla każdego wychowanka przewidziano także ciepły kocyk i ręcznik oraz słodkie niespodzianki.

W naszą akcję zaangażowali się uczniowie od klasy pierwszej aż po ósmą, cała zbiórka nie powiodłaby się, gdyby nie rodzice, którzy jak dobre elfy świętego Mikołaja licznie dostarczali potrzebne w winiarskiej Placówce produkty. Jesteśmy dumni i godni podziwu, że trudny czas strachu i niepewności w jakim trwamy niemal od roku nie zamknął serc.

Podziel się dobremPodziel się dobrem