Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Aktualności Walentynki w naszej szkole klasy I - III
Walentynki w naszej szkole klasy I - III PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
niedziela, 21 lutego 2021 16:44

Walentynki w naszej szkole

Dzień świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego !

W tym dniu wszyscy to wyznają

Że chcą kochać i kochają !

Świętowanie Walentynek na trwałe wpisało się w polskie kalendarze. W piątek 12 lutego i poniedziałek 15 lutego 2021 roku uczniowie klas I – III naszej szkoły z okazji Święta Zakochanych zorganizowali w szkole atrakcje pod znakiem serca. Walentynkowa poczta dostarczyła listy i liściki zbierane do specjalnej skrzynki w poprzedzającym święto tygodniu.

Wirtualne walentynki i miłe słowa wysyłane były także poprzez Teams lub Office. W tym dniu byliśmy serdeczni wobec siebie, aby swoją postawą zachwycać każdego. Dzieci miały apetyt nie tylko na słodkości, ale i na świetną zabawę. Był wór pomysłów do zabawy np. „Serce do serca", „Strzała Amora", „Napisz mi coś miłego", „Walka o krzesło", czy „Gra ze słownictwem". Odbył się także konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową. Piątek i poniedziałek upłynął w szkole w kolorach czerwieni, w atmosferze miłości i przyjaźni. Wszystkim dzieciakom dopisywał humor i zadowolenie. Uśmiechy i drobne upominki czy własnoręcznie wykonane kartki z pewnością uszczęśliwiły niejedną osobę.

Wychowawcy klas I - III

Walentynki w naszej szkoleWalentynki w naszej szkoleWalentynki w naszej szkole

Walentynki w naszej szkoleWalentynki w naszej szkoleWalentynki w naszej szkole

Walentynki w naszej szkoleWalentynki w naszej szkoleWalentynki w naszej szkole

Walentynki w naszej szkoleWalentynki w naszej szkoleWalentynki w naszej szkole

Poprawiony: środa, 24 lutego 2021 17:53