Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Informacje przedszkolaka
Informacje przedszkolaka

Informacje przedszkolakaWYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY r.szk. 2019/2020 PDF Drukuj
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
piątek, 21 czerwca 2019 20:20

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY r.szk. 2019/2020

Poprawiony: piątek, 21 czerwca 2019 20:23
 
Żegnamy przedszkole PDF Drukuj
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
piątek, 21 czerwca 2019 20:11

„Tak w przedszkolu było miło,

tyle czasu się tu było.

Dziś żegnamy swe przedszkole,

bo czas myśleć już o szkole."

19 czerwca 2019r. odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku w oddziałach przedszkolnych. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i ciekawostkach przyrodniczych szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Po wakacjach większość przedszkolaków rozpocznie naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i jak najlepszych ocen na świadectwach.

Słonecznych i bezpiecznych wakacji,

pełnych niezapomnianych wrażeń,

mnóstwa przygód i dobrego humoru

życzą

Justyna Kasza i Renata Wolańska

Żegnamy przedszkoleŻegnamy przedszkoleŻegnamy przedszkole

Poprawiony: piątek, 21 czerwca 2019 20:17
 
Święto Rodziny w oddziałach przedszkolnych PDF Drukuj
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
poniedziałek, 17 czerwca 2019 19:15

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.

14 czerwca 2019 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych zaprosiły do szkoły swoich najbliższych z okazji Dnia Rodziny. W uroczystości wzięły udział trzy pokolenia: dzieci, rodzice i dziadkowie.

Licznie zebranych gości powitał dyrektor szkoły – pan Przemysław Nowak, składając wszystkim w dniu ich święta najserdeczniejsze życzenia.

Przygotowany program artystyczny stanowiły wiersze i piosenki tematycznie związane ze świętem rodziny, bowiem w nich zawarte były najpiękniejsze dziecięce życzenia. Wszyscy ze wzruszeniem oglądali występ małych artystów. Dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, a po części oficjalnej zaprosiły gości na słodki poczęstunek.

J.K.,R.W.

Święto Rodziny w oddziałach przedszkolnychŚwięto Rodziny w oddziałach przedszkolnychŚwięto Rodziny w oddziałach przedszkolnych

Święto Rodziny w oddziałach przedszkolnychŚwięto Rodziny w oddziałach przedszkolnychŚwięto Rodziny w oddziałach przedszkolnych

Poprawiony: poniedziałek, 17 czerwca 2019 19:21
 
Pierwsze sukcesy plastyczne PDF Drukuj
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
poniedziałek, 17 czerwca 2019 19:10

13 czerwca 2019r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju odbyło się podsumowanie XVII Gminnego Konkursu Plastycznego o tematyce ekologicznej pt. „Drzewa – zielone płuca Ziemi". Organizatorem konkursu był Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój przy współudziale Szkoły Podstawowej nr 2.

Konkurs ten, jako co roku, cieszył się dużym zainteresowaniem. Wpłynęło bardzo dużo prac plastycznych. Komisja konkursowa zwróciła uwagę na wiele ciekawych prac, które można było później podziwiać na zorganizowanej wystawie.

Cieszymy się, że dzieci z oddziałów przedszkolnych z naszej szkoły, rozwijając swoje zainteresowania i talenty plastyczne, przystąpiły do tego konkursu.

Prace na konkurs plastyczny „Drzewa – zielone płuca Ziemi" przygotowały: Hania Dudek (0a), Agatka Dziurewicz (0b) i Kasia Skawska(0b).

Agatka Dziurewicz zajęła II miejsce, a Kasia Skawska zdobyła wyróżnienie.

Wszystkim dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w klasie pierwszej!

Dzięki takim inicjatywom jak ten konkurs, dzieci nie tylko rozwijają swoje talenty plastyczne, rozbudzają motywację do pracy, ale również uczą się ochrony i szacunku do przyrody.

Wychowawcy

Pierwsze sukcesy plastycznePierwsze sukcesy plastycznePierwsze sukcesy plastyczne

Poprawiony: poniedziałek, 17 czerwca 2019 19:14
 
Ósmoklasiści u zerówkowiczów PDF Drukuj
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
niedziela, 16 czerwca 2019 18:59

We wtorek 11 czerwca 2019 r. oddziały przedszkolne odwiedzili jedni z najstarszych uczniów z naszej szkoły – ósmoklasiści. Młodzież spotkała się z dziećmi, aby podzielić się ciekawostkami z minionych lat szkolnych, a zwłaszcza z beztroskiego okresu dzieciństwa jaki spędzili w „zerówce". Swoją wizytą sprawili wielką niespodziankę najmłodszym. Starsze koleżanki i koledzy opowiadali o swoich szkolnych osiągnięciach, sukcesach, dzielili się spostrzeżeniami i refleksjami o szkole.

Poprawiony: poniedziałek, 17 czerwca 2019 19:08
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 16