Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Informacje przedszkolaka
Informacje przedszkolaka

Informacje przedszkolakaGrupowe zajęcia logopedyczne PDF Drukuj
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
wtorek, 07 stycznia 2020 19:31

W każdą środę "zerówkę" A i B odwiedza pan Języczek. Ćwiczymy nasze buzie, abyśmy pięknie i wyraźnie mówili. Słuchając opowiadania o jego przygodach ćwiczymy język, wargi, policzki. Język skacze, robi kółka, wargi parskają, a policzki pompują się jak baloniki. Te ćwiczenia usprawniają nasze buzie, aby żadna głoska nie sprawiała nam problemów. Lubimy też ćwiczenia oddechowe- chętnie dmuchamy na piórka, gwiazdki, listki, trenując nasz dłuuuugi oddech. Powtarzamy też krótkie rymowanki, ćwiczymy wymowę trudnych słówek. Panie Języczku - czekamy na następne przygody.

Logopeda Anna Musiał

Grupowe  zajęcia logopedyczneGrupowe  zajęcia logopedyczneGrupowe  zajęcia logopedyczneGrupowe  zajęcia logopedyczne

Grupowe  zajęcia logopedyczneGrupowe  zajęcia logopedyczneGrupowe  zajęcia logopedyczneGrupowe  zajęcia logopedyczne

Poprawiony: wtorek, 07 stycznia 2020 19:36
 
SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM PDF Drukuj
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
wtorek, 07 stycznia 2020 14:44

Dzień mikołajek,

To prawie dzień bajek,

Tu wszystko stać się może...

W dniu 6 grudnia dzieci z oddziałów zerowych odwiedził zacny gość ze swoją pomocnicą. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej poznając jego historię i dobroć jaką okazywał innym obdarowując ich prezentami. Pięknie ubrane dzieci w czerwone czapeczki z uśmiechniętymi twarzyczkami z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły zabawach i zgadywankach, które przygotowała śnieżynka. Następnie Mikołaj rozdawał prezenty, jednocześnie pytając, czy dzieci były grzeczne w tym roku.

Więcej…
 
ZABAWA ANDRZEJKOWA W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
piątek, 06 grudnia 2019 15:02

Andrzejki to tradycja ludowa wieczoru wróżb, pielęgnowana od najdawniejszych czasów i przekazywana z pokolenia na pokolenie. I zgodnie z tą tradycja w naszej szkole z udziałem oddziałów zerowych odbyła się zabawa andrzejkowa. A jeśli Andrzejki, to wróżby, zabawy i tańce. W ten dzień dzieci zostały zapoznane z tradycjami wróżb andrzejkowych, w których same uczestniczyły.

Więcej…
 
ŚWIĘTUJEMY Z MISIEM… PDF Drukuj
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
czwartek, 28 listopada 2019 19:19

25 listopada - zerówkowicze, ich panie, mamy, tatusiowie gościli w szkolnej bibliotece. Jak co roku spotkaliśmy się na wyjątkowej uroczystości –Święcie Pluszowego Misia. Miś- przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany. To jemu powierzamy swoje sekrety i to on ma nas uchronić od zła i niebezpieczeństw. Gościły u nas dwa „prawdziwe" misie, dla których dzieci przygotowały urodzinowy program artystyczny.

Więcej…
 
ŚNIADANIE DAJE MOC! PDF Drukuj
ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
niedziela, 17 listopada 2019 17:49

Do programu „ŚNIADANIE DAJE MOC" realizowanego w naszej szkole przyłączyły się również przedszkolaki. Dzieci uczyły się zasad zdrowego odżywiania oraz funkcji jaką pełni śniadanie w codziennym żywieniu. Wszystkie zgodnie decydowały, co jest dobre i korzystne dla zdrowia, a co może mu zaszkodzić. Ten dzień rozpoczęliśmy od przypomnienia zasad zdrowego odżywiania. Nauczyciel uświadomił przedszkolakom jak ważne jest dla organizmu śniadanie. Dzieci natomiast starały się wymienić produkty z których można skomponować zdrowe śniadanie.

Poprawiony: poniedziałek, 18 listopada 2019 13:09
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 19