Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Doradztwo zawodowe
Doradztwo zawodowe
DORADZTWO ZAWODOWE PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
środa, 24 lutego 2021 20:44

Witam wszystkich interesujących się świadomym planowaniem swojej ścieżki kariery i tych, którzy uważają, że maja jeszcze dużo czasu na wybór szkoły ponadpodstawowej i przyszłego zawodu. Zapraszam do odwiedzania strony, na której będę zamieszczała wiadomości dotyczące doradztwa zawodowego. Może znajdziecie tam informacje, które pomogą Wam podjąć trudną decyzję o wyborze drogi dalszego kształcenia.

https://pl.padlet.com/bfarys23/Bookmarks

Barbara Faryś

Szkolny doradca zawodowy

 
Konkurs „Mój wymarzony zawód” rozstrzygnięty !!! PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
środa, 11 listopada 2020 20:03

W dniach 19.10.2020 – 23.10.2020 uczniowie naszej szkoły wzięli- już po raz dziesiąty- udział w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery pod hasłem „DoradzaMy zawodowo- WybieraMy odlotowo". Niestety, panująca sytuacja pandemiczna zakłóciła nam realizację niektórych zaplanowanych działań. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczny, w ramach którego uczniowie klas 0-6 mieli wykonać pracę ilustrującą ich „Wymarzony zawód". Do organizatorów wpłynęło wiele prac, w związku z tym postanowili wyróżnić dwie kategorie: klasy 0-III i klasy IV-VI. Komisja miała duży problem w wybraniem najlepszych prac. Po długich i wyczerpujących obradach udało się wyłonić laureatów konkursu. Oto oni:

Poprawiony: środa, 24 lutego 2021 20:48
Więcej…
 
Plan działań w ramach realizacji zadań Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2020 w dniach 19.10- 23.10 2020 w Publicznej Szkole Podstawowej w Zbludowicach PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
poniedziałek, 19 października 2020 20:09

Ogólnopolski Tydzień Kariery, czyli OTK, to coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej mająca na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw, działań i kreatywności na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego. Wzmocnienia świadomości potrzeby wsparcia dla lepszej edukacji, pracy i kariery każdego obywatela.

Ogólnopolski Tydzień Kariery był zorganizowany po raz pierwszy w Polsce jesienią 2009 roku. Adresatami i docelowymi odbiorcami OTK są wszyscy potrzebujący profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery.

Nasza szkoła przystąpiła do akcji po raz dziewiąty. Tegoroczne hasło OTK brzmi:

DoradzaMy zawodowo- WybieraMy odlotowo

Poniżej w formacie pdf zamieszczamy tegoroczny plan działań i ogłoszenie o konkursach.

Harmonogram działań OTK 2020

Ogłoszenie - konkursy

Poprawiony: poniedziałek, 19 października 2020 20:19
 
Doradztwo zawodowe - konkursy PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
poniedziałek, 12 października 2020 17:54

KONKURS PLASTYCZNY “MÓJ WYMARZONY ZAWÓD”?

REGULAMIN KONKURSU "MOJE KREATYWNE CV

Załącznik 1

Poprawiony: poniedziałek, 12 października 2020 18:01
 
„Żagle biznesu” PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
wtorek, 26 marca 2019 20:33

Uczniowie PSP w Zbludowicach uczestniczący w projekcie „Żagle biznesu" odwiedzili hotel „Słoneczny Zdrój". Współorganizatorem spotkania poświęconego perspektywom rozwoju turystyki w regionie był Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, partnerska placówka hotelu.

W imieniu gospodarzy wszystkich przybyłych przywitał Kamil Wojciechowski, kierownik działu marketingu i sprzedaży. W swoim wystąpieniu podkreślił rolę reklamy w procesie skutecznej sprzedaży usług hotelowych. Stawiane przez siebie tezy ilustrował odpowiednio dobranymi przykładami angażując przy tym widownię odwołaniami do zasad działania mediów społecznościowych.

Poprawiony: wtorek, 26 marca 2019 20:39
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2