Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna Moje finanse
Moje finanse
PODSUMOWNIE PROJEKTU „Moje finanse – oszczędzam i inwestuję w swoją przyszłość" PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
piątek, 08 czerwca 2018 13:38

W dniu 30 maja 2018 r. uczniowie klas 2a, 2b gimnazjum oraz 7a szkoły podstawowej uczestniczyli w warsztatach podsumowujących realizację projektu Moje finanse – oszczędzam i inwestuję w swoją przyszłość” projektu współfinansowanego przez NBP. Uczniowie zostali zapoznani z fragmentami sprawozdania z projektu i autoewaluacji projektu. Przedstawione zostały wnioski wynikające z zrealizowanych działań w ramach projektu. Uczniowie zgłosili również swoje propozycje zadań, działań i wycieczek na kolejną edycję projektu z zakresu ekonomii.

PODSUMOWNIE PROJEKTU „Moje finanse – oszczędzam i inwestuję w swoją przyszłośćPODSUMOWNIE PROJEKTU „Moje finanse – oszczędzam i inwestuję w swoją przyszłość

 
WROCŁAW OKIEM MŁODEGO EKONOMISTY PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
wtorek, 29 maja 2018 13:05

Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim

w ramach programu edukacji ekonomicznej

W dniach 23-25 maja 2018r. odbyła się trzydniowa wycieczka do Wrocławia w ramach projektu Moje finanse – oszczędzam i inwestuję w swoją przyszłość, w której uczestniczyli uczniowie klas IIa, IIb gimnazjum oraz klas VIIa, VIIb szkoły podstawowej. Jednym z głównych celów wycieczki była wizyta młodzieży w Oddziale Okręgowym NBP we Wrocławiu. Spotkanie z uczniami poprowadził pan Piotr Toczyński, który zapoznał młodzież z informacjami na temat funkcji i zadań NBP, wartości i roli pieniądza oraz różnych form oszczędzania i inwestowania. Dużym zainteresowaniem uczniów cieszył się pokaz dawnego skarbca, mieszczacego się w podziemiach budynku NBP.

Więcej…
 
FINAŁ IV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU EKONOMICZNEGO PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
środa, 23 maja 2018 23:10

FINAŁ IV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU EKONOMICZNEGO

„Moje finanse – oszczędzam i inwestuję w swoją przyszłość"

W dniu 18 maja 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach odbył się drugi etap IV Wojewódzkiego Konkursu Ekonomicznego „Moje finanse – oszczędzam i inwestuję w swoją przyszłość", konkurs został zorganizowany przy współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Przygotowaniem tego przedsięwzięcia zajmują się koordynatorki projektu: pani Beata Ogunowska i pani Barbara Więckowska.

Więcej…
 
QUIZ EKONOMICZNY W KLASIE 7A PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
wtorek, 15 maja 2018 19:19

W dniu 11 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy 7a wzięli udział w quizie ekonomicznym. Celem quizu było wyłonienie i nagrodzenie uczniów, którzy wykazali się najlepszą znajomością zagadnień z zakresu ekonomii. Przez sześć tygodni uczniowie poznawali pojęcia ekonomiczne z którymi spotykali się podczas realizacji projektu „Moje finanse – oszczędzam i inwestuję w swoją przyszłość". W każdy tygodniu otrzymywali trzy pojęcia ekonomiczne, które gromadzili w „Przyborniku pojęć ekonomicznych". W quizie zwyciężyły i zdobyły tytuł „Młodego Mistrza Ekonomii" – Amelia Tarnowska i Aleksandra Francuz, a wyróżnienia otrzymali – Aleksandra Chrobot, Ewelina Pierścińska i Piotr Murdzek. Wszyscy uczniowie otrzymali portfele i teczki z zestawami pojęć ekonomicznych.

Poprawiony: wtorek, 15 maja 2018 19:27
Więcej…
 
WYCIECZKA DO ODDZIAŁU OKRĘGOWEGO NBP W KIELCACH PDF Drukuj
Wpisany przez Pawelec Elżbieta   
poniedziałek, 14 maja 2018 19:17

Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej

W dniu 10 maja 2018 r. uczniwie klas: VIIa, VIIb szkoły podstawowej i IIb gimnazjum uczestniczyli w wycieczce do Oddziału Okręgowego NBP w Kielcach. Podczas spotkania z pracownikiem banku – Panem Łukaszem Pastuszyńskim, młodzież została zapoznana z podstawowymi funkcjami i zadaniami Narodowego Banku Polskiego, historią pieniądza i jego cechami. Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli prezentacje multimedialne o tematyce ekonomicznej m.in.: Jak powstają banknoty?, Co Polacy wiedzą o pieniądzach, Zagończyk – zawsze wierny.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3