Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować do nowszej wersji.
POBIERZ
Godło

Tu jesteś:

Strona główna eTwinning
eTwinning
WIRTUALNA WSPÓŁPRACA Z MACEDONIĄ I TURCJĄ PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
niedziela, 17 marca 2019 16:21

Uczniowie klasy 7 od października biorą udział w projekcie „Three steps to be perfect- speak, listen, write" realizowanym w ramach programu eTwinning- wirtualna współpraca szkół. Co miesiąc każda szkoła partnerska z: Polski, Turcji i Macedonii ma do wykonania zadanie, którego efekty umieszczane są na platformie internetowej projektu, tak aby reszta uczestników miała do nich dostęp. Uczniowie bardzo chętnie angażują się w zaplanowane działania i zawsze z niecierpliwością czekają na efekty pracy kolegów z zagranicy.

Poprawiony: niedziela, 17 marca 2019 16:40
Więcej…
 
WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA W WIRTUALNEJ PRZESTRZENI PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
niedziela, 06 stycznia 2019 15:16

Od października uczniowie klasy siódmej realizują projekt „Three steps to be perfect: Speak, listen, write!” w ramach europejskiego Programu eTwinning.Uczniowie i nauczyciele z trzech szkół partnerskich z: Turcji, Macedonii i Polski, co miesiąc realizują zadania mające na celu porównanie życia nastolatków w różnych państwach. Uczestnicy wykorzystują w swojej pracy różne narzędzia internetowe, doskonaląc swoją znajomość ICT. Bardzo ważnym celem projektu jest również doskonalenie umiejętności językowych: mówienia, słuchania i pisania w języku angielskim. Różnorodne zadania umożliwiają uczniom rozwój na różnych płaszczyznach, jednocześnie zapewniając im rozrywkę.

Poprawiony: niedziela, 06 stycznia 2019 15:28
Więcej…
 
ETWINNING PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
niedziela, 18 listopada 2018 19:40

copy of school flyer - made with postermywall

Poprawiony: niedziela, 18 listopada 2018 19:45
 
Kolejny projekt eTwinning rozpoczęty! PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
niedziela, 21 października 2018 15:38

Kolejny projekt eTwinning rozpoczęty!

Jest to już czwarty projekt eTwinning realizowany w naszej szkole. Tym razem w przedsięwzięciu pt. „Three steps to be perfect. Speak, Listen, Write!" biorą udział uczniowie klasy 7. Głównym celem projektu jest doskonalenie umiejętności komunikacji w języku angielskim przez wykorzystanie nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych.

9 października nasz projekt uzyskał akceptację Centralnego Biura eTwinning, a tym samym otrzymaliśmy zielone światło aby rozpocząć współpracę ze szkołami partnerskimi. Tym raz mamy przyjemność kooperować z placówkami z Rumunii, Macedonii oraz Turcji. Podczas realizacji projektu uczniowie będą wymieniać się informacjami na temat życia nastolatków w różnych krajach. Poznają podobieństwa i różnice wynikające z życia w różnych państwach, jednocześnie doskonaląc podstawowe umiejętności językowe tj. mówienie, słuchanie i pisanie.

Poprawiony: niedziela, 21 października 2018 15:47
Więcej…
 
PREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY ZA GRANICĄ PDF Drukuj
Wpisany przez Dorota Kozieł-Kwaśniewska   
wtorek, 09 stycznia 2018 20:10

Od listopada uczniowie klasy 6 realizują projekt pt."My dream school". W ramach Programu eTwinning poznajemy środowisko szkolne naszych partnerów z Francji i Finlandii, a także sami prezentujemy naszą szkołę za granicą. Jest to możliwe dzięki platformie internetowej projektu- twinspace, gdzie regularnie zamieszczamy rezultaty naszej pracy.

Ostatnio wykonanym przez nas zadaniem była multimedialna prezentacja naszej szkoły. Uczniowie skrupulatnie opisali w języku angielskim jak wyglądają codzienne lekcje, pracownie, życie prywatne uczniów itp. Całość została uwieńczona zdjęciami przedstawiającymi naszą placówkę.

Poprawiony: wtorek, 09 stycznia 2018 20:24
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3