Godło Polski

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Zbludowicach

Biuletyn Informacji Publicznej Zespołu Placówek Oświatowych w Zbludowicach
Librus
Budynek szkoły z drona w Zbludowicach
Budynek szkoły w Zbludowicach
Klasa szkolona
Zdjęcia powstańców Warszawskich
previous arrow
next arrow
PlayPause

26 kwietnia 2022r. uczniowie z klasy III b spędzili miło czas w Galerii „Korona” w Kielcach. Wycieczka ta była dla trzecioklasistów nagrodą za zajęcie III miejsca w konkursie "Echa Dnia" na Najsympatyczniejszą Klasę Pierwszą. Pierwszakami byli w roku szkolnym 2019/2020, niestety pandemia pokrzyżowała plany i nie było możliwości skorzystania z nagrody w odpowiednim czasie. Laureaci wykorzystali więc zaległą wycieczkę właśnie w tym roku szkolnym, na zakończenie klasy trzeciej.


Trzecioklasiści, zgodnie z planem, najpierw odwiedzili bawialnię RO-AN-NINJA. Tu czekała na nich godzinna super zabawa. Z grupą rówieśników nie ma nudy, więc ochoczo przystąpili do wykorzystania przeróżnych atrakcji znajdujących się w bawialni.
Kolejnym punktem programu był seans w Multikinie. Tu uczniowie obejrzeli animowany film „Zając Max – Misja Pisanka”. O czym był film? Otóż młody, ale odważny Zając Max został wybrany przez magiczną Złotą Pisankę, aby dołączyć do Zajęczej Akademii i rozpocząć trening Mistrza. Wspólnie ze swoimi przyjaciółmi odkrywał super moce, które pozwoliły mu ochronić Wielkanoc. Wspaniała animacja udowodniła, że przyjaźń i współpraca mają wielką moc. Pobyt w Multikinie to była lekcja o tolerancji, przyjaźni i wielkiej sile, jaką ma zgrana drużyna!
Ostatnim punktem programu była wizyta w McDonald’s.
Najedzeni, radośni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.
Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła wiele niezapomnianych wspomnień.


Renata Wolańska

1
2
3
4