Godło Polski

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Zbludowicach

Biuletyn Informacji Publicznej Zespołu Placówek Oświatowych w Zbludowicach
Librus
Akademia przyszłości
Budynek szkoły z drona w Zbludowicach
previous arrow
next arrow
PlayPause

W dniu 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 4a i 4b uczestniczyli w wycieczce do Kielc. Celem wyjazdu było rozwijanie zainteresowań kulturalnych uczniów, kształtowanie właściwych zachowań w miejscach publicznych oraz integracja zespołu klasowego .Pierwszym punktem programu była wizyta w kinie, gdzie uczniowie obejrzeli film „Sprawiedliwość owiec”.

Seans wzbudził duże zainteresowanie i dostarczył wielu emocji. Film poruszał ważne wartości, takie jak przyjaźń, odpowiedzialność, odwaga oraz szacunek wobec innych. Po zakończeniu projekcji uczniowie dzielili się swoimi wrażeniami i refleksjami na temat obejrzanej historii, zwracając uwagę na postawy bohaterów oraz przesłanie filmu. Następnie uczestnicy wycieczki udali się do Galerii Echo Kielce, gdzie mieli okazję spędzić czas w grupach pod opieką nauczycieli, korzystając z oferty centrum handlowego. Był to również czas na integrację, wspólne rozmowy oraz naukę kulturalnego zachowania w miejscach publicznych. Dzieci wykazały się odpowiedzialnością, przestrzegały ustalonych zasad. Wycieczka przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Uczniowie wrócili zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i pozytywne wspomnienia. Wyjazd był doskonałą okazją do połączenia edukacji kulturalnej z integracją zespołu klasowego.
Wychowawcy klas IV a i IV b