Uroczystość zakończenia roku szkolnego - 26.06.2026 r.
Klasy IV-VIII
Godzina rozpoczęcia: 8:00
8:00 - spotkania z wychowawcami klas, przejście na halę sportową
8:10-9:00 - uroczysta akademia
(hymn państwowy, przekazanie sztandaru, pożegnanie uczniów klas VIII)
z udziałem uczniów klas IV-VIII, wychowawców, nauczycieli oraz rodziców klas VIII
9:00-10:00 - spotkania z wychowawcami klas
10:10 - odwóz uczniów
Klasy I-III
Godzina rozpoczęcia: 8:30
8:30 - spotkania z wychowawcami klas, przejście na salę gimnastyczną
9:00 - uroczysta akademia z udziałem uczniów klas I-III, wychowawców, nauczycieli oraz rodziców klas III
10:10 - odwóz uczniów













