Zdjęcia powstańców Warszawskich
previous arrow
next arrow
PlayPause

W pięknej sportowej atmosferze i przy słonecznej pogodzie, w środę, 28 września, odbyły się XV Gminne Biegi Przełajowe. W zawodach uczestniczyło 390 osób z 11 szkół podstawowych oraz czterech szkół ponadpodstawowych. W klasyfikacji drużynowej szkół Podstawowych zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 3 w Busku-Zdroju (185 pkt), drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Busku-Zdroju (178 pkt), TRZECIE MIEJSCE w gminiw zajęła Publiczana Szkoła Podstawowa w ZBLUDOWICACH (143 pkt), 4 miejsce - Szkoła Podstawowa w Szańcu, 5 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Busku-Zdroju, 6 miejsce - Szkoła Podstawowa w Gnojnie. Ponadto w zawodach wzięły udział szkoły z Siesławic, Nizin, Stopnicy, Włoszczowic, Wiślicy oraz Dobrowody.

Otwarcia imprezy dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora natomiast zwycięzców dekorował Zastępca Burmistrza Michał Maroński wraz z Arkadiuszem Kornasiem. Naszą Szkołę reprezentowało 17 zawodników z klas IV-VIII. Jessica Krzanowska kl.8a, Oliwia Rączka 8a, Paulina Rączka 7b, Zauzanna Szybajło 7b, Maja Arabska kl.6, Maja Zachara kl.6, Janik Wiktor kl. 6, Antoni Kawalec, Malwina Rogala kl. 5b, Lena Gajocha kl.5a, Roksana Jankowiak kl. 5a, Balanka Sztuk kl. 4a, Lena Francuz kl. 4b, Wiktor Talaska kl. 4a, Aleksander Arabski kl. 4b, Krystian Nowak kl. 4b, Igor Serwatka kl. 4b. Przygotowanie i opieka pani Beata Korczyńska