Godło Polski

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Zbludowicach

Biuletyn Informacji Publicznej Zespołu Placówek Oświatowych w Zbludowicach
Librus
Budynek szkoły z drona w Zbludowicach
Budynek szkoły w Zbludowicach
Klasa szkolona
Zdjęcia powstańców Warszawskich
previous arrow
next arrow
PlayPause

0

Po udanych wakacjach uśmiechnięte przedszkolaki przybyły do kolorowych sal oddziałów przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach. Pierwszego września, już od rana, mury szkoły wypełnił gwar rozmów i śmiechów. Było radośnie, gdyż maluchom jeszcze w tym dniu przez cały czas towarzyszyli rodzice.

Niektórym nie było do śmiechu, a to były te dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, aby wspólnie uczyć się, bawić z innymi, poznawać swoje możliwości i poszerzać zainteresowania. I jak co roku- maluchy będą pod specjalnym nadzorem i szczególną opieką...
„Nauka przez zabawę” będzie rozwijała indywidualne talenty, a nazwa podręczników „Drużyna marzeń” jest dowodem na to, że zabawa będzie podstawową formą działania dzieci w oddziałach przedszkolnych „a” i „b”.
Pierwszy strach przed nowym i nieznanym przełamały już zajęcia adaptacyjne, które odbyły się 1 września. Dzieci w obecności rodziców poznawały swoje Panie oraz szkołę. Zawarły pierwsze znajomości i przyjaźnie. Wspólnie z rodzicami uczestniczyły w zabawach integracyjnych oraz w zajęciach plastycznych, muzycznych i ruchowych. Jak wiemy, początki nigdy nie są łatwe, ale wszyscy postaramy się maluchom stworzyć sprzyjające i bezpieczne warunki do nauki i zabawy.
Mamy nadzieję na udaną, jak co roku współpracę z rodzicami, którzy zawsze wykazują się wieloma inicjatywami i chętnie włączają się w życie oddziałów przedszkolnych.

Wszystkim dzieciom
życzymy wiele radości, ciekawych pomysłów,
wytrwałości w dążeniu do celu
oraz najpiękniejszych chwil w naszym przedszkolu!

Renata Wolańska
Justyna Kasza

t.gif