Godło Polski

Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Zbludowicach

Biuletyn Informacji Publicznej Zespołu Placówek Oświatowych w Zbludowicach
Librus
Budynek szkoły z drona w Zbludowicach
Budynek szkoły w Zbludowicach
Klasa szkolona
Zdjęcia powstańców Warszawskich
previous arrow
next arrow
PlayPause

W dniu 13 lutego 2015r. odbyło się w Samorządowym Gimnazjum w Zbludowicach spotkanie młodzieży z pracownikiem Urzędu Skarbowego w Busku-Zdroju Kierownikiem Referatu Obsługi Bezpośredniej panem Andrzejem Fortuną. Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Zostań przedsiębiorcą" realizowanego przez nasze gimnazjum przy współpracy z Narodowym Bankiem Polskim z zakresu edukacji ekonomicznej. Zakres tematyczny spotkania obejmował wypełnianie deklaracji podatkowej PIT przez osoby prowadzące własną działalność gospodarczą.

Pan Andrzej Fortuna omówił różne sposoby opodatkowania osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz przedstawił młodzieży w formie prezentacji multimedialnej sposób wypełniania deklaracji podatkowej PIT 36. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali prelekcji przygotowanej przez doświadczonego pracownika Urzędu Skarbowego.

Beata Ogunowska

Barbara Więckowska

SPOTKANIE PRACOWNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W BUSKU-ZDROJU  Z MŁODZIEŻĄ SAMORZĄDOWEGO GIMNAZJUM W ZBLUDOWICACHSPOTKANIE PRACOWNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W BUSKU-ZDROJU  Z MŁODZIEŻĄ SAMORZĄDOWEGO GIMNAZJUM W ZBLUDOWICACHSPOTKANIE PRACOWNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W BUSKU-ZDROJU  Z MŁODZIEŻĄ SAMORZĄDOWEGO GIMNAZJUM W ZBLUDOWICACHSPOTKANIE PRACOWNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W BUSKU-ZDROJU  Z MŁODZIEŻĄ SAMORZĄDOWEGO GIMNAZJUM W ZBLUDOWICACHSPOTKANIE PRACOWNIKA URZĘDU SKARBOWEGO W BUSKU-ZDROJU  Z MŁODZIEŻĄ SAMORZĄDOWEGO GIMNAZJUM W ZBLUDOWICACH